Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek 3-4Ds ultrahangra...

Ma megyek 3-4Ds ultrahangra 28 hetes vagyok. Ilyenkor milyen a kép minősége, mennyire kivehető a baba? Képek is érdekelnek ha van valakinek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is másodszorra a 27.-28.hét között voltunk 4D-n,ilyenkor már nagyon jól lehet látni mindenét:)Bár nekünk a 16.héten is jól lehetett szerencsére.Képet nemtudok ide belinkelni sajnos,már multkor próbáltam,de nem engedi,mert hogy nem jpg meg nemtudom milyen formátumba van,nemértek hozzá....de ha gondolod emailbe megpróbálok pár képet küldeni.(29h)
2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne!Köszönöm, aranyos vagy jó babavárást kívánok neked és sok egészséget!
2010. máj. 27. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam így nézett ki 28 hetesen:


[link]


Szerintem ilyenkor a legjobb 4D-re menni, mert még nagyon szépen látszódik a baba. Később már esetleg túl nagy a baba ahhoz, hogy szép képeket tudjanak csinálni.

2010. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon édes!Már nagyon izgatott vagyok!
2010. máj. 27. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok.Próbáltam,de csak írni lehet(szöveg),ha írnál egy email címet,akkor úgy megpróbálnám elküldeni,és nem innen,mert innen ezekszerint nemtudok küldeni.De ha valaki vagy te esetleg tudod hogy kell írd meg és nagyon szívesen küldök,de nem lehet ide belinkelni semmit sem,a "privát email a kérdés írójának",ott próbáltam,de nem lehet.Szóval ha tudja valaki hogy lehet,szvesen küldöm:)
2010. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
banita@irj.hu
2010. máj. 27. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
elküldtem,remélem sikerrel:)
2010. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, Én 27 hetesen voltam 4D-n , még egy kicsit soványka volt a drágám, de az asszisztens szerint 30-32 hetesen érdemes menni, mert akkor már kövérebbek és jobban látszanak és persze szerencse is kell , hogy jól látható legyen. Nekünk a fejecskéjét nehéz volt látni, mert belenyomta a kis pofiját a méhfalba, pedig mozgott ezerrel, de a fejét nem nagyon akarta mutatni. Na nem baj majd élőben! :)
2010. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15:29-es vagyok!


Na hogy sikerült a vizsgálat? Teszel fel képet, hogy láthassuk mi is a kisbabádat? :)

2010. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jók lettek,legalább is nagyon elégedett vagyok! Még ma teszek fel képeket!Köszönöm mindenkinek a segítséget!Jó babavárást!
2010. máj. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!