Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódok, mert a 18....

Nagyon aggódok, mert a 18. hetes ultrahangon azt irták, hogy a méhlepényen felritkulások láthatók. , ez baj, vagy mit jelent? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy nem jol van kiszámolva a terhességi korod, vagy méhen kivüli, mindenképpen az orvost kéne megkérdezned, nem minket(meg ne sértődj) én ezeket találtam erről, de ez korántsem jelenti azt hogy igazam lenne vagy tényleg ezt jelentheti, ugyhogy tényleg inkább doki !!!
2012. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18 hetes terhesség hogy lehetne már méhen kívüli?? Ha aggódsz, miért nem kérdezted meg azon melegében, vagy miért nem kérdezed meg most az orvosodat, védőnődet?
2012. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem méhen kívüli, az azért már kiderült volna, emiatt ne aggódj. Egyik ismerősömnek is volt ilyen, neki azt mondta a dokija, hogy többedik gyerkőcnél előfordul (neki ő lesz a 3.), ha a dokid nem szólt semmit - vagy semmi ijesztőt -, akkor gondolom rendben leszel. De megnyugtatásként mindenféleképpen beszélj vele. Ha normális orvosod van, telefonon is simán elérheted bármikor.
2012. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről a dokid mondott valamit?

De méhen kívüli nem lehet a baba, mert az már jóval korábban kiderül, az első uh alkalmával!

2012. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli lett vna, már rég nem élnél...
2012. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok , hogy nem méhes kivüli, emiatt nem aggódok. Igazából csak annyit mondtak az orvos is meg a védőnő is hogy nem kell vele foglalkozni, majd valamikor magától felszivódik. A gond akkor lehet ha ferőzéstől van, de azt már kideritettük hogy nem attól van. Most várom a hamadik gyereket akkor lehet tényleg attól van.
2012. ápr. 19. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj meg! Nekem 28 hetesen a 4D azt mondták szemcsézett a méhlepény, majd szóljak a dokimnak, aki mondta nem kell vele foglalkozni! Nem is lett gond! Nálad sem lesz!
2012. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiderült azóta valami?

Hogy vagytok?

2012. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!