Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 16. héten 4D ultrahangon...

Ha 16. héten 4D ultrahangon azt mondta az orvos, hogy kislánynak látja, akkor azt mennyire lehet már biztosra venni?

Figyelt kérdés
Pontosan azt mondta, hogy nem lát semmi fiúra utaló jelet, de persze ő is tévedhet. Mi sem láttunk a felvételeken fiús jeleket.
2012. ápr. 9. 19:42
 1/8 Kerria ***** válasza:

ha 3 csík van akkor kislány. Nekünk mindig azt mondták a kisfiúban nem lehetnek biztosak, de a kislány egyértelműen látszik.


18. héten voltam uh-n, ott mondták hogy kislány, és az lett :) már 4 hónapos

2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg biztosra veheted, ma már ritkán tévednek. Kering persze egy csomó rémtörténet hogy a szülőszobán aztán lett kukac, ami az UH-n nem volt, de a védőnőm azt mondta, hogy a több tíz éves pályafutása alatt egyetlen ilyen eset volt. Nekem lányos a pocakom, az UH szerint 100% fiú. 27 hkm. :-)
2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

16. héten voltam 4d én is és még én is láttam a kukacát, mondjuk nálunk beterpesztett, ha nálatok is, akkor biztosra veheted, hogy kiscsaj van odabenn :)

Boldog babavárást!

2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16.héten már nem hiszem,h tévedjenek.

Nekem a 12.héten mondták meg bizonytalanra h fiú,de 15.héten már biztosra h kisfiú és az is lett.

2012. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 9. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk meg azt mondták, hogy a kisfiút lehet biztosabban látni! :)))))

Egyébként nekünk a 16. hét óta kislány, láttuk a két szemünkkel. :)


36 hetes km

2012. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát remélem így van, mert nekünk is azt mondák.

Vagyis 15+4 hetesen azt mondták, hogy nagy eséllyel kisfiú, de nem hittem el, mert nem láttam a bizonyítékot. (maszek 4D ultrahang 7 ezer forint :S )

Másnap elmentem a kórházba, mert nem nyugodtam, mondom, ha Ők azt mondják kisfiú, akkor elhiszem.

Ott már kislányt mondtak :)

18 hetesen még mindig kislány :)

A héten lesz meg az amnio eredménye, most már 100 százalékra kiderül :)

2012. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 hetes derült ki hogy kislányunk lesz,ezt megerősítették a 18. és a 22. uh-on is!Ja és egyértelmű bizonyítékát láttuk!:)

24hkm

2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!