Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes km vagyok, de már...

27 hetes km vagyok, de már most azzal küszködöm éjszaka, hogy kényelmetlen az alvás. Hajnalba mindig arra ébredek, hogy zsibbadok, és csak forgok jobbra, balra. Mért? Ilyenkor ez természetes?

Figyelt kérdés
hogy tudnák változtatni?ja és fáj a combom is,ahogy rajta fekszem.
2009. okt. 4. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a védönövel, terhestorna segithet. A baba nyom különbözö idegeket - az változhat a terhesség során, hogy melyikeket, és azért vannak gondjaid. Megfelelö lazitó gyakorlatok léteznek, de csak a szakember által konkrétan a te esetedre kiválszott gyakorlatok tudnak segiteni.
2009. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A combjaid közé tegyél párnát, kényelmesebb lesz. Nekem úgy a 23. héttől kényelmetlen volt az alvás. De nem volt állandó, volt, amikor végig aludtam az egész éjszakát.

Neked is lesz még, hogy jól tudsz aludni egy ideig, aztán megint kényelmetlen lesz, aztán megint jól...

Aztán majd a vége felé lesz nagyon kényelmetlen. Hetek óta nem aludtam egy jót. Állandóan zsibbadok, görcsölök,ide-oda forgolódom(kb. 3 perc egy fordulás :D), pisilni járok 4x 5x. Tehát nem egy leányálom!

39 hetes

2009. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont emiatt szenvedtem én is. Nekem a szoptatós párna volt a megoldás. Éjszaka oldalt feküdtem, a lábaim közé vettem úgy, hogy az egyik lábam rajta volt alvás közben, a másik meg alatta. Ezzel a felső láb nem "húzta" le a pocakomat. Nagyon kényelmes volt. Ha nincs szoptatós párnád, akkor egy sima egyszerű párna is megteszi. Ha meg tervezted, hogy veszel, szerintem megéri egy picit hamarabb beszerezni.
2009. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a problémád... Sajnos én is ezzel küszködök már 2 hete és semmi sem segít, sajnos még a szoptatós párna sem, nagy reményeim voltak vele, de csak jobban fájt az egész lábam csipőből... Próbálok tornázgatni, meg nem is fekszek egész nap, teszek veszek mozgok eleget, de van , hogy a reggeli ébredés után vagy 3 óra mire bejáródik újra az izületem és elmúlik a fájdalom. Kitartást és hát ha neked jó lesz a speckó párna :-)
2009. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!