Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ANGLIAIAK nagyon kéne a...

ANGLIAIAK nagyon kéne a segítség, Írnátok, kérlek?

Figyelt kérdés
Ha 11 héttel a szülés előtt igényelem az MA-t, akkor mennyi időbe telik amíg elkezdik fizetni? hány hét amíg elbírálják és nekiállnak fizetni?
2012. ápr. 17. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha leírod hogy ez minek a rövidítése lehet hogy tudok segíteni.
2012. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi, maternity allowance. mindent elolvastam róla a neten de arról semmit sem találok, hogy mennyi a lefutási ideje, és igényléstől számítva mikor kezdenek el fizetni
2012. ápr. 18. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem hogy milyen támogatás. :( mi most kezdjük majd el beadni az igényléseket a támogatásokra.

34hetes mamóca :)

2012. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem ez a gyes idekint, mert SMPre nem vagyok jogosult a munkáltatómtól sajnos, úgyhogy csak ezt kapom, de köszönöm szépen azért:) 34 hetes? nem késő még csak most igényelni? vagy még esetleg mindig dolgozol? én a bébi előtt 11 héttel már abba hagyom a munkát és megyek MA-ra, mert még ezer dolog van, amit intéznem kell mire megszületik,és általában éjjel-nappal dolgozom, így nincs időm, meg ekkora pocakkal már erőm sem fizikai munkát végezni:)
2012. ápr. 18. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késő mert a child tax-ot meg ilyeneket úgyis csak születése után kapjuk.

Ti miket igènyeltetek? Ne rövidítve legyszi mert úgy nem mindet tudom :D

2012. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel a főnököm nem fog fizetni, mert nem vagyok jogosult, így csak Maternity allowancet fogok kapni amit most igényleg éppen, meg ha megszületik a baba akkor Child Tax Credit meg Child Benefit, ezek fognak járni
2012. ápr. 18. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez a MA alanyi jogon jár? hol igényled? town hall?
2012. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem jár alanyi jogon,az elmúlt 66 hétből 26 hét ledolgozott munkaviszony kell hozzá
2012. ápr. 18. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké köszi
2012. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!