Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! 33hetes...

Kecskeméti kismamák! 33hetes terhes vagyok és lassan orvost kellene fogadnom de nem tudok dönteni ki lenne a jó tudnátok segíteni, hogy ti kit láttok szimpatikusnak? Kit ajánlanátok? Esetleg árat is írnátok ki mennyit kér nagy segítség lenne

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 35 hetes Kecskeméti kismama vagyok. Nekem a fogadott orvosom a kis Tankó András, nagyon meg vagyok vele elégedve, segítőkész, eddig egy rossz szavam nem lehet rá. Árat nem tudok írni, mert neki nincs fix díja, amennyit adunk...
2012. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én Dr. Kazacsay Lászlónál szültem kétszer és mindkétszer ott volt időben és végig a szülésnél. Lelkiismeretes orvos, most a harmadikat is nála szeretném szülni. Pénzt nem kér. Ha adsz akkor adsz amennyit akarsz. Nagyon sokan vannak még szülészorvosok ebben a kórházban, lehet infót gyűjteni és válogatni.
2012. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi most várjuk a második babát és igazából volt fogadott orvosom DR Nyírádi Tamás de nem voltam túl elragadtatva vele most nővérem hozzá ment de elég bunkón viselkedik vele.ezért én már nem megyek hozzá.
2012. márc. 24. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Szabó Gáborhoz járok.
2012. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia


Én is 35 hetes kismama vagyok a Kis Tankóhoz járok, szuper orvos, simulékony nem mogorva és nem a pénzt látja a kismamákban. Ajánlom Neked.

2012. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr Horti Tamás, minden ok vele.
2012. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr Pataky István, nagyon tudom ajánlani.
2012. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!