Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baby hordozóban vagy a baba...

Baby hordozóban vagy a baba kocsi mózeskosarában vittétek/viszitek haza a kórházból a picit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert sokan azt mondják, hogy a baby hordozó nagyon kényelmetlen egy újszülött számára mivel nem egyenes a fekvőfelület? Igaz ez?
2009. jún. 20. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a pici babáknak még fontos az, hogy sima fekvőfelület legyen. Szerintem mindenképpen a mózeskosarat válaszd.
2009. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen, sajnos az újszülöttnek valóban nem egészséges a babahordozó (görnyed benne), ha van mózesed inkább abban vidd Őt haza. De ha nincs, akkor sem lesz semmi baja az alatt az idő alatt míg hazaértek a hordozóban:-)

Üdv!

37+4 hetes km

2009. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van mózesed vidd abban, de csak emiatt nem érdemes venni, mert nem sokáig tudjátok használni.
2009. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

A babahordozó nem egészségtelen, a pocakodban összegömbölyödve tölti az uccsó hónapokat nem is szeret kinyújtott kézzel-lábbal lenni, majd otthon meglátod. Nyugodtan vidd abban, nem véletlenül találták ki- fejlesztették olyanra amilyen, hónapok kellenek mire egy csecsemő "kinyúlik", boldogan fog szundikálni a jól ismert pózban a babahordozóban! A mózes meg ráadásul nem is beköthető (kevés kivétellel), biztonságosabb is hordozóban hazamenni!

17 hetes + 19 hós

2009. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi hordozóban vittük haza, 25 km-ről, és békésen végigaludta az utat. Van egy fejszűkítő a hordozóban, így nem tud a feje oldalra billenni.

Ha nincs mózeskosarad, ezért fölösleges venni, viszont a pólya jó dolog, ha nem nyári babáról van szó.

2009. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nyári baba lesz, augusztusra várjuk a kis legényt. Igazából mind a két eszköz a rendelkezésünkre áll, csak nem tudtam, hogy melyiket válasszam.
2009. jún. 20. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg autóban csak autósülésben lehet szállítani a babát. Különben megbüntet a rendőr. Így a hordozót mondanám. Persze azt mondják hogy még vízszintes kell mert nem jó a baba gerincének ha görnyed, de ennyitől semmi baja nem lesz. Tényleg igaz hogy a pocakban is görnyedve volt és semmi baja.

De ha a mózes is beköthető az autóba akkor vidd haza abban.

Minden jót!

2009. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is augusztusi babánk lesz!van hordozónk és mózesünk is.Mi mózesban hozzuk haza,pedig kb.autóval 10 perc lesz az út.Én a ruházatával vagyok bajban.Fogalmam sincs,hogy mibe hozzuk ki augusztusban a kislányunkat.Mikorra vagy kiírva?én aug.18.
2009. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia! én augusztus 25-re vagyok kiírva. Még én sem tudom, hogy miben hozom haza. Félek, nehogy túl öltöztessem, de azt se szeretném, hogy fázzon. Hát nem tudom mi lenne a megfelelő öltözék, de ez időjárás függő is.
2009. jún. 22. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!