Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer kérdés: ma először...

Tápszer kérdés: ma először majdnem egész nap tápszert kapott 4 hónapos fiam, és ettől teljesen felborult a napirendünk. Estére mit javasoltok, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Eddig úgy evett délután, hogy fél 1, 4, fél 8, utána fürdés, utána még egy kis szopi. De egyre kevesebb volt a tejem, és ma jutottunk el oda, hogy délben fele tápszer fele tej volt az ebéd, tehát ez is már korai, utána pedig 3-kor megint éhes volt, akkor már nem volt tejem, majd most 6-kor megint evett, 180 ml tápszer (7 kg a fiam). Namármost, hogy lesz ebből szerintetek fél 8-ra vacsora, fél 9-re alvás? Ha előbb rakom le, eddig mindig hisztizett, ha később, hulla volt, szóval ideális esetben fél 9-9 között már aludnia kéne. Segitség :)
2009. aug. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy, hogy fürdés UTÁN etesd meg! 8 körül, az már 2 órahossza :)

hátha megéhezik akkorra is.

remélem, jól értettem a kérdést :)

2009. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazándiból azért aggódom, hogy mi van, ha nem éhezik meg 6. evésre, mivel nem szokott 6x enni... Minden tipp érdekel :)
2009. aug. 7. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
miért Kell 6* ennie????
2009. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 6szor éhes, 6szor egyen. Az én fiam is ennyi idősen így evett, volt hogy napi 7 is megvolt.

Én is mindig fürdés utánra tettem az utolsó evést, és tudta, hogy az az utolsó.

2009. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mi újság?

evett 8 körül?


:)))

2009. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én négy hós fiam annó így evett:

REggel 5-kor, nyolckor, 11 órakor, 2-kor, 5-kor, és nyolckor volt az esti. Így kijön a hat etetés, és aludni is tudtok. De egy hónappal később elhagytuk a reggeli 5-öset, és emeltem a tápszert. Asszem, ebben nem vagyok biztos, de az az adag lett a 180. 2 nap, és rááll, nyugi. Mióta ezt arendszer bevezettem, elmaradtak az éjszakai kiabálások, nappali nyűgösség.

2009. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nos, 8-kor megszoptattam a kicsivel, ami volt, nem kevesellte (azaz rendesen még nem volt éhes), és azóta alszik. A kérdés arra utalt, hogy ha van egy baba, aki eddig pontosan megadott időkben evett magától napi 5x, akkor hogy is fog neki alakulni a tápszer kapcsán, ha most viszont pont 3 óránként eszik, de ez viszont konfliktusban áll azzal, hogy eddig este mikor ment aludni... Tudom, kicsit összetettre sikerült a kérdés... Köszi azért mindenkinek, aki irt :)
2009. aug. 7. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Én értettem:)

azért írtam a mi napirendünket, csak ezzel tudtam segíteni:)

2009. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, az hasznos válasz volt :))
2009. aug. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!