Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esély arra hogy...

Mekkora az esély arra hogy egy 4 hónapos terhességet nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Milyen tüneteknek kellene ilyenkor már lenni? Pocak nő már?

2012. ápr. 18. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! Ekkora terhességet ultrahanggal nem tudnak nem észre venni, sőt, kézzel is kitapogatják, sőt a has is nő, és a gyerek is rugdos már!
2012. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már nő, nekem 8-10 hetesen kezdett látszódni!
2012. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ha valaki nem volt orvosnál, hanem úgy mondd saját magán akkor már észreveszi ha baba van a dologban ugye?

Amúgy nem igazán értek ehhez, a 4 hónapos terhesség hanyadik hetet jelent?

2012. ápr. 18. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
1 hónapban 4 vagy 5 hét van, ember, számold ki. Vagy ha nem megy a matek, számolj vissza a naptárban.
2012. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Snapette ***** válasza:
100%

Egyéntől függ, hogy mekkora a has, én még hathónaposan is letagadhattam volna, és ha első baba, akkor nem biztos, hogy rugdos már, illetőleg nem biztos, hogy érződik, mert rugdosni rugdos, ellenben ritka, hogy ilyen hosszú menzesz kimaradást valaki ne vegyen észre, még ha nincs semmi egyéb jele sem, úgy mint hányinger, álmosság, megnövekedett étvágy, stb.


Egy hónap négy hét, így számolják a tehességi hónapokat, tehát 4 hónap: 16 hét.

2012. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De igem van ilyen. Saját tapasztalatból mondom. Két terhességem volt. 7 héttől szokásos tünetekkel. 10. héttől pocak kerekedés. 14-16. héten rugdosás. Nekem anyira rendszertelen a menszeszem, hogy fél évekre is kimaradt. A k3t terhességhez orvosi segítség kellett. 12 év telt el a második szülésóta. Gerincműt3t elött az3rt csináltam tesztet, negatív. 6 hét múlva rtg rendben vannak-e a csavarok a gerincemben, derék környék. Majd két hét múlva n.rákszürés. Fogytam 2 kg. Kényelmesen hordtam a ruháim. Nem voltam rosszul. Közepes testalkatom van. Doki közölte 18 hetes terhes vagyok. Majd le estem a vizsgáló székből. Frászt kaptam, milyen baja lehet a babának ha megmarad. 9. hét körül 4 órás műtét , abban a 18 hétben 4 rtg, rengeteg narkotikum tartalmú gyógyszer.Szerencsére makk egészséges, azóta 8 hónapos fiam lett. Ahogy kiderűlt a terhesség, rohaosan nőt a pocak, pár nap múlva éreztem, hogy rugdos a picikém. Orvosok azt mondták egy csoda gyerek, hogy meg maradt és egészséges. Nagyon akart élni és megszületni.Mintha tudta volna, hogy el kell bújnia, mert ha időbe derűl ki, nem mertem volna megtartani 3 gerincműtét után. Orvosok felajánlották a lehetöséget, hogy nem múszály kihordanom. Én úgy gondolom, egy 20 cm baba amelyik már egy kis ember, az elvetetése valóban egy gyilkosság. Igaz, hogy rengeteget szenvedek azóta is, borzalmas fájdalmaim vannak, de ezért a tüneményért minden megérte.Oriási boldogság a testvéreivel együtt.
2012. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóméknál a 4. gyereknél a 6. hónapban kezdtek gyanakodni... A felesége azt hitte, hogy klimaxol.
2012. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én egyik ismerősömnél is a 16. héten, egy rutin nőgyógyászati vizsgálaton derült ki, hogy babát vár... Addig nem is gondolta volna, csak így visszamenőleg, hogy ez meg az ezért lehetett.

Azóta már fél éves is elmúlt a kicsi!!!

2012. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!