Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétben vagyok, és kétnapon...

30. hétben vagyok, és kétnaponta van orgazmusom, általában manuálisan, tehát behatolás nélkül. Viszont ilyenkor teljesen megfeszülök alatta. Árthat ez?

Figyelt kérdés

Illetve arra is kíváncsi lennék, hogy ebből vajon mit érez a gyermek?

Megkapja ő is a dopamint, ami felszabadul?

Vagy kiszűri ezt is a placenta?

Nem zavarja az orgazmusom?



2012. ápr. 19. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem árt. Ez a normális hogy összehúzódik a méh orgazmuskor. Ha nem vagy letiltva a szexről, akkor akármennyit csinálhatod, ha ez esik jól...

Hogy a baba pontosan mit érez, azt senki nem tudhatja, meg kéne kérdezni róla. :D

De bajt biztosan nem okoz.

2012. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy tanulmányt, a baba is élvezi az anya orgazmusát, ugyanis átjutnak hozzá a boldogsághormonok és olyankor ő is vigyorog. :)
2012. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem árt a babának. Ha az orvos engedi akkor semmi akadálya.
2012. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megnyugtató amit mondotok!

2012. ápr. 19. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, ha az anyának orgazmusa van a baba annyit érez belőle mintha megsimogatnánk. A méh összehúzódása eredményezi ezt a simogató érzést.
2012. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem ilyenkor teljesen kicsúcsosodik a hasam, és kicsit ijesztő :S ezért is kérdeztem rá :)

De semmi rossz fizikai érzetem nincsen utána.

Azt figyeltem meg, ha elkezdődik a kellemes érzés, akkor a baba felfüggeszti a mocorgását, és egészen addig csendben marad, míg az akció folyik :)

Utána megint mocorog.

2012. ápr. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!