Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chippolino Leo babakocsiról...

Chippolino Leo babakocsiról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a Max Leoról van szó, akkor azt tudom mondani, hogy nem lenne rossz kocsi, de fapados, semmi rugózása, fél év után kiesett mindkét nagy (hátsó) kereke egymás után, egyik oldalra kicsit félre húz, főleg, ha menetirányban van tolva (akkor volt feltűnő, ha fél kézzel próbáltam tolni).

Alacsony a tolókar, szemben tolva a dupla bolygókerekek vannak útban, menetirányban pedig a bevásárlókosár, de meg kell tanulni vele közlekedni.

Az öt pontos öve túl lent végződik a baba lába között, így könnyen lecsúszik ülő helyzetben, de ez is orvosolható ülésszűkítő betét alkalmazásával. (Mi az autósülését használtuk-ez eleinte a legtöbb babakocsiba kell, míg kicsi a baba, mert csúszkál oldalra és lefelé is nélküle a pici.)

Azért annyira kevés az ára ennek a kocsinak a többi hasonszőrűhöz képest, mert ilyen, de akinek csak erre telik, vagy nem szán többet babakocsira, esetleg annak jó lehet, mert meg lehet szokni, a többi típushiba pedig javítható!

2012. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a maxra gondoltam, hanem a sima Leora. 2. gyerek lesz, nagyon sokat nem akarok babakocsira költeni. Csak ami az első gyereknél volt babakocsi az olyan szar, hogy legszívesebben felgyújtottam volna.
2012. ápr. 20. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél ilyet!

Egy rakat sz.r!

Legalábbis az én szerényke véleményem szerint...

2012. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de a másik babakocsinál csak jobb lehet. Barátnőmtől venném meg, nem sokat használta.
2012. máj. 10. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!