Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chippolino Gema VIP babakocsir...

Chippolino Gema VIP babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, úgyhogy bőven van tapasztalatom :-)

A váz viszonylag könnyű, ha a mózes van rajta akkor úgy a legnehezebb. Minden ismertetőjében az van, hogy a mózessel együtt kb. 8,5 kg, de szerintem +1 kg-val nehezebb. Nagyon könnyű csereberélni rajta a sport/mózes/babahordozó részt.

A mózes kupoláján van egy fogantyú, így könnyű cipelni- én ezt a funkcióját nagyon bírtam, mert 3. emeleten lakunk, ahol nincs lift. Viszont a sportrészen ilyen nincs, így had ne mondjam, ezzel mit' szenvedtem.

Egy mozdulattal összecsukható, viszonylag kis csomagtartóban is elfér.

Könnyű irányítani.

Amivel nem voltam elégedett, az a babahordozó. Szépen fel lehet csatolni a vázra, tök jó, csak éppen kis gagyinak tűnik. Nagyon nehéz bekötni az autóba, és szerintem nem is tűnik olyan biztonságosnak, ezért mi vettünk mellé egy normálisat, amiben nem féltettem a kölyköt. Jah, és szerintem nagyon hamar kinőtte. A babahordozóhoz is van napellenző, de az csak egy merev "tető" szerű valami, használhatatlan.

A sport és mózes részhez viszont nagyon jó a kupola, jó nagy, de a sport részhez majd egy napernyő kelleni fog, mert ha megdöntöd, akkor ugye vele együtt a kupola is dől (kagylóforma hátránya). A sportrész szerintem nagyon kényelmes lehet a csajomnak, ha meg van döntve, nagyokat tud aludni benne. Bár először furcsa volt a kagyló kialakítás, mert amikor teljesen ledöntöttem úgy tűnt, mintha a lába magasabban lenne, mint a feje :-)

Egy hátránya, hogy a kerekei nem felpumpálhatók, így szörnyen zötykölődik. De szerencsére nem akadt el sehol. Hóban el tud akadni (kisebb első kerekek), de ha takarítják a járdákat, akkor nincs probléma.


Ha még valami érdekel, kérdezz bátran.


Összességében meg vagyok vele elégedve.

2011. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mi szintén harmadikon lakunk lift nélküli házban!Különben babahordozót kaptunk már egy pierre cardint ajándékba,úgyhogy lehet,hogy az nem is kéne hozzá,nemtudom lehet-e így kapni.És suzukim van,tehát viszonylag kicsi a csomagtartója,jó volna,ha elférne benne."Sajnos" akkora a választék mindenben,hogy azt sem tudom mit érdemes megvenni.Nehéz lesz a döntés,mire minden itthon lesz,de azért tök jó.(csak a pénztárca bírja):)

Köszi a segítséget,még az ESPIRO babakocsi tetszik,de jó volna őket élőben látni,persze itt pécsen egyik bababoltban sincs!

2011. júl. 20. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsi a világ :-) Én is pécsi vagyok (vagyis pécs melletti, de az nem számít)

az espirot és a chipolino gemma vip-et is meg tudod nézni a babyshop bababoltban (a vasútállomásnál van)

[link]

biztos, hogy van mindkettő, mert múlt héten voltam bent, és mindkét fajtát láttam


csak babahordozóval együtt lehet kapni

2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Pont jövő héten terveztünk oda egy kirándulást,ha jó a bolt,akkor otthagyjuk a spórolt pénzünk!:) Csak a webshopos oldalukon nem láttam a chippolino kocsit.
2011. júl. 21. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

a webshop és a tényleges kínálat között tuti van eltérés, mert pl. mi kinéztünk a webshop-ban egy gyerekülést, és kiderült, hogy a boltban nincs, sőt raktáron sincs

de a babakocsi tuti van (ha azóta nem vette meg valaki ;) ), mert pár napja még néztem is, hogy olyan, mint az enyém. Egyébként szerintem jó bolt, rengeteg minden van és az árai is jók.

2011. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!