Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyire látszódott a...

Nektek mennyire látszódott a pocakotok a 18. héten?

Figyelt kérdés
olyan kicsinek látom a sajátom.. főleg reggel. ha már reggelizek, utána egyből látványosabb, ebéd után pláne, délutánra le se tudnám tagadni, hogy terhes vagyok. de reggel aggasztóan picike. nektek is ilyen, felkelés után valamivel kisebb? bocs a hülye kérdésért.
2012. ápr. 19. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 17. hetet, és ugyanígy vagyok :)Eddig 1 kg-ot híztam, Te hogy állsz?

Érezted már, hogy mozog?

2012. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia! én 2 kg plusznál járok, bár azt azért hozzá kell tenni, hogy az elején lefogytam a sok rosszullét miatt. bizonytalan vagyok a mocorgás témában, de azt hiszem igen, éreztem már! nekem olyan érzésem van olyankor, mintha valaki csiklandozná a pocakom belülről. tegnap még a nevetés is elkapott, mert tényleg nagyon csikis és bizsergő, furi érzés :D Te érezted már a babót? tudjátok már a nemét?
2012. ápr. 19. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hisz nem a méhed megy összébb, hanem a belek, és tartalma változik meg reggelre! Napközben eszel...
2012. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Egyértelműen még nem éreztem, néha esténként "remegés" és buborékolást érzek.

A 12. heti uh-n még nem látszott, hátha majd a 18. hetin (sztem 19. heti lesz)

Ti tudjátok már? 16. heti véreredmény megjött már, uh-ra mikor fogsz menni?

2012. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az eredményem én már aznap megkaptam, nálatok hogy megy ez?

a nemét illetően: én nagyon vágyom egy kislányra, épp ezért gondolom, hogy fiú lesz :D aztán majd kiderül.. :) hétfőn megyek UH-ra, remélem akkor már meg tudják mondani, hogy kukacmatyi vagy puncipanna, mert a család és persze mi is tűkön ülünk :) persze bárki lesz, nem dobjuk ki :D a lényeg úgyis a sablon, hogy egészséges legyen! Te mit szeretnél? és a párod? gondolom ő kisfiút.. :) mint a férfiak általában, trónörököst :))

boldog babavárást Neked! :)

ölellek

2012. ápr. 19. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még ilyenkor.Pedig úgy szerettem volna. Olyan 24. héttől volt egyértelmű. Most a 36. hétre viszont már szépen megnövesztettem. :)
2012. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én nyíregyházi vagyok, laboreredmény nálunk másnap van, a többit a védőnő kapja meg, ált. az afp-re kell várni kb. 1-1,5 hetet, mert azt nem helyben csinálják.

Nemét illetően: nekem mindegy, csak egészséges legyen, párom is ezt mondja, de azért lehet, hogy titkon egy kisfiúra vágyik:)Te hol laksz? Nálatok is első baba?

2012. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6/7, Neked már közel a vég, vagyis a kezdet :) úgy irigyellek, bár ott tartanánk már :) könnyű és komplikáció mentes szülést Neked!

utolsó! én soproni vagyok, nekem várnom sem kellett az eredményre, egyből kiértékelték. még a nődoki is meglepődött, hogy már meg is van, az asszisztense meg szemforgatva kérdezte, hogy miért ne lenne meg?:D szóval gondolom mindig is ilyen gyors volt az eljárás.

nekünk is első baba, igen! :) talán épp ezért szeretném annyira, ha már kerekedne a pocak. persze mindennek eljön az ideje, egyelőre annak is örülök, hogy sikerült teherbe esni és a baba is megmaradt. (már volt egy missed ab-om 10 hetesen) szóval boldogság van, várjuk nagyon :) neveket néztetek már? én teljesen tanácstalan vagyok a fiú nevek terén, úgy igazán talán egy tetszik, de az meg a páromnak nem.. remélem a sors elrendezi, mert lány nevek közül viszont vagy 20at kiírtam, amik tetszenek :))

és hogy vagy egyébként, jól? hogy viselted az első 3 hónapot?

2012. ápr. 19. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm most jól vagyok, korábban sokat görcsölgettem, néha-néha azért előjön. A hányós korszak is elmúlt már, bár azért néha még rámtör a hányinger. Táppénzen vagyok.Amúgy 26 vagyok.

Nevek, nálunk inkább a lánynevek bizonytalanítanak el, fiúból már leszűkült a kör néhányra :)

Nálad minden OK volt eddig?

2012. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ma voltam 18hetes uh-n és azt mondta a doki hogy valószínű kislány. Lestem én is és azt láttam hogy nemlátok kukit :-) Én kislányt szeretnék szóval nagyon örülök de próbálom nem beleélni magam míg nem látom 4D-s uh-n is a bizonyítékot :-D Nekem sincs nagyon pocim csak evés után. Rosszullétek voltak 2-3 hétig de szerencsére nem hánytam. 2kiló plusznál tartok :-) Boldog babavárást mindenkinek :-)
2012. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!