Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez hogy lehetséges...

Szerintetek ez hogy lehetséges, hogy nem ismeri fel?


2012. ápr. 19. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
11 hetes terhességet hogy nem lát meg az orvos??
2012. ápr. 19. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy igazat ír a kérdező? Én azért elég hitetlenül állok egy messziről jött ember szavai előtt.


Másrészről viszont: a nő miért nem ismerte fel? Kimarad a havi, és általában rohan mindenki tesztért. Nem?

Más is felháborít abban a topicban, de inkább nem húzom fel magam más embertelenségén és butaságán.

Elnézést, ha nem erre a válaszra számítottál.

2012. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is éppen erre gondoltam, hogy egy szakember, aki ennél jóval korábbi terhességet is meg tud állapítani, akkor most hogy-hogy nem? Főleg, hogy már a 11 hetes terhességet már majdnem a hozzá nem értő is látja.
2012. ápr. 19. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt valami káosz lehet, ha neki ultrahang készült 11 hetesen, akkor egy csimpánz is észrevette volna az embriót...
2012. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van. Meg az, hogy egy 18 hetest akar elvetetni, az nálam teljesen betette a kaput. EZT sosem fogom megérteni.
2012. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!