Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisbabám érzem? Eddig nem...

Tundecske kérdése:

A kisbabám érzem? Eddig nem adott jelt magáról, eléggé aggódok is miatta.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felújítás zajlik a munkahelyemen, fúrnak, faragnak, kalapálnak. Ma már elég sokszor éreztem a köldököm alatt izomrángás szerűséget. Lehet, hogy VÉGRE a kisbabám érzem? Jelzi, hogy nem tetszik neki a nagy zaj? 22 hetes km

2012. ápr. 19. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem őt érezheted,igen:)))
2012. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, reklamál, nem elég konfortosak a körülmények! :) Drága kis baba lehet! :))))) Aranyos nagyon! Gratulálok!
2012. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem biztos Ő volt!! Annyira jó érzés,ugye?
2012. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nagyon nagyon jó érzés! Annyira vártam már, hogy érezzem a pöttömkémet :)
2012. ápr. 19. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen biztosan Őt érzed :) A kisfiam már pocakban sem szerette ezeket a tipusú zajokat, de még a hajszárítót sem. Már 3 éves és a mai napig inkább kimegy a szobából ha porszívózni kezdek :)
2012. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!!:) Az apuci kb mennyivel utánam fogja érezni őt?
2012. ápr. 19. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet éreztem először, mondjuk én jóval hamarabb, a 16. héten, így nekem még biztos hosszabb idő mire apa is érezni fogja. De mivel a te babád jóval nagyobb, így lehet, hogy hamarosan az apukája is érezni fogja.
2012. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hog őt érzed.Ismerősömnek is ott lehetett érezni.És én is ott érzem:) Védőnőnél hétfőn voltam,s mondta hogy ő az.Én már egy hete érzem,sőt több.Most vagyok 16hét közepén.
2012. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, Ő az!

Nem kellett volna aggódnod, azt mondják az első babát később érzi a mama. Szerintem az enyém is csak azért "jelzett" hamarabb - 16 hetesen - mert aznap 24 órás EKGmérő volt rámkapcsolva. Utána aztán 2-3 hétig nem éreztem (aggódtam is), de aztán "behozta!" a kimaradást, s aztán már apa is érezte.

Boldog babavárást!!!

2012. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!