Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a kisbabám mozgásá...

Szerintetek a kisbabám mozgását érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 hetes terhes vagyok, és 2-3 napja arra figyeltem fel, hogy a hasamban valami furát érzek. Olyan mintha valami megsimogatná belülről a hasam, persze éppen hogy érzem és csak egy pillanat az egész. Lehetséges, hogy a kisbabámat érzem? Első terhességem.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. febr. 18. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az még nem a baba de kitudja lehet hogy ö az.

Nekem 18 héten mozdult meg de akkor sokat mozgott.


25hkm

2012. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy várom már, hogy megmozduljon úgy, hogy biztosra tudjam hogy ő az. A férjem is már alig várja, mindig nyaggat, hogy ő már mikor fogja érezni :D
2012. febr. 18. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

én olyat éreztem, mintha kis légbuborékok mozognának bennem, de nagyon ritkán, nem is naponta.

vagy össze lehet téveszteni a bélmozgással is :S

állítólag az nagyon ritka, hogy valaki első terhességénél 15 hetesen már érzi. de lehet, hogy te a babádat érzed.

2012. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vékony testaltaktú vagy, akkor simán lehet, hogy érezheted. Nekem is első terhességem, és a 15. héten éreztem először a babaóm mozgását. :)


35hkm

2012. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 15 hetesen,most leszek 17 hetes,és egyre sűrűbben érzem a lányomat.:)
2012. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!