Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami különlegesebb...

Lehet valami különlegesebb oka annak, hogy a baba nem fordul be? Akár "lélektani" is. Lehet tenni érte valamit?

Figyelt kérdés
(Egyáltalán honnan tudják a babák, hogy nekik "be kell" fordulniuk?)
2012. ápr. 19. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez is a természet egyik csodája. Sajnos néha előfordul, hogy a baba ne fordul be, de az is lehet, hogy az utolsó pillanatban megteszi.

Ezt neked kerestem:

[link]

Jó böngészést.

2012. ápr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek is farfekvéses volt a babája, ezért császározták. Kiderült, hogy a koldokzsinor annyira a nyaka köré volt csavarodva, hogy ha simán szült volna, abból tragédia is lehetett volna. Tehát nem véletlen nem fordult be.

Nekem a 2. Babam csak a 32. Héten fordult be. Én beszélgettem vele, hogy forduljon meg, de csak akkor, ha az neki is jó és nem kényelmetlen.

2012. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már 35 hetes vagyok és még mindig nem fordult be :( És mostmár egyre nehezebb lesz neki. Miért, mikor kellene neki?
2012. ápr. 20. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokimm azt mondta, hogy a 32. hétig ráér. Ne keseredj el, még azért befordulhat. Próbálj Vele beszélgetni. És úgy tudom vannak különböző praktikák, amivel noszogatni lehet. Pl párnával a feneked alatt kell fekudni. De szerintem ha utána nézel itt is találsz néhányat.
2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!