Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak lusta a babám, vagy...

Csak lusta a babám, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
2. baba, 19 hetes vagyok, és alig érzem, pedig 3 hete a védőnő már kérdezte, hogy mikor volt az 1. magzatmozgás, és meglepődött, hogy nem volt. Szívhangot nézett, az oké. Azóta mintha éreztem volna már párszor, de olyan gyengén, hogy nem vagyok biztos benne, hogy ez a baba, vagy csak a beleim. Normális, hogy 2. terhességnél 19 hetesen ennyire nem érzem?
2012. ápr. 20. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs miért aggódnod. 2-3 hét és tuti érzed majd. Hol tapadt meg? Mert az is befolyásolhatja. :)
2012. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális hát! ne aggódj, én a harmadikat várom, 20 hetes vagyok, és most merem tiszta szívvel kijelenteni, hogy érzem a babát.

Hol tapad a méhlepényed? Mert ha elől, azért nem érezheted még annyira.

nekem is elől tapad.

Nincs semmi baj, ne aggód!

2012. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szuperérzékeny :)

Én is csak 21 hetesen éreztem a konkrét boxot, előtte csak tippeltem, hogy ez nem a belem :D

2012. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! nem tudom hol tapadt, a doki nem mondta annó...de akkor lehet, hogy ez az oka.
2012. ápr. 20. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok, az ultrahangos papírodon rajt kell, hogy legyen, hogy hol tapad a méhlepény. :)
2012. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én az első babát már a 16. hétben éreztem, a másodikat csak a 20. hétben. nincs miért aggódnod, ha az uh - n mindent rendben találnak, előbb - utóbb megérzed a mocorgást.

Az elsőt valószínű azért éreztem olyan korán, mert először is vékony testalkatú vagyok, másodsorban pedig több időm volt leülni és figyelni (veszélyeztetett voltam). A második terhességnél ugye itt volt már az első baba, futottam utána egész nap + háztartás, estére holt fáradt voltam, nem volt annyi időm figyelni a mozgásokat. a 20. hétben azért vettem észre, mert amniocentézisen voltam, utána nálunk egy éjszakára bent kell maradni megfigyelésre, na akkor figyeltem oda rá teljesen. Olyan volt, mintha már egy héttel előtte is éreztem volna, de ekkor vált nyilvánvalóvá.

2012. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj.Én a 17. hétben vagyok a 3. babámmal,és én sem érzem még Őt.Talán 1x,1-2 nappal ezelőtt.Az első gyerekemet 18 hetesen,a 2.-at a 17. hétben éreztem először.Most elöl tapad a lepény,az is hozzájárul ahhoz,hogy később érezzük.Ma voltam a szülésznőnél,a szívhang rendben,a pici pedig nagyon aktív.Én is nagyon várom már,hogy érezzem.
2012. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. ápr. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!