Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi 3 napban sokkal...

Az utóbbi 3 napban sokkal kevesebbet mozog a babám mint ezelőtt, gondot jelent ez, vagy ne aggódjak feleslegesen? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Eddig olyan kis aktív volt a Pici, nagyon sokat mocorgott, rugdosott, reggel is, napközben is, este ill. éjszaka pedig még intenzívebben mozgott. Az elmúlt 3 napban viszont alig mocorog. Tegnap este éreztem 1-2 rúgását ill. ma reggel mocorgott egy picit. Nem tudom, hogy közrejátszik -e a hirtelen felmelegedés vagy az, hogy az elmúlt pár napban kicsit depressziósabb volt a hangulatom, sokat sírtam mert adódott némi probléma az életem számos terén és megviselt. De a párom mindenben mellettem áll és vigasztal ez ad mindig erőt! :)

26 hetes kismama


2011. máj. 22. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ez biztosan csak a meleg és a frontok miatt van. Vagyunk ezzel így egy páran. Én tegnap napközben alig éreztem, viszont éjszaka sokszor arra keltem, hogy mocorog odabent.

Boldog babavárást és ne légy depis!!!

21hkm

2011. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja! Tegnap egész nap ficergett, ma alig éreztem.... A hangulatod is közrejátszhat, mert nagyon szenzitívek a babák, de amiatt ne aggódj! Engem mindig megnyugtat, ha itthoni szívhang hallgatóval "benézek" hozzá és meghallom, ahogy nagyban ver a kis szíve.
2011. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!