Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is borzasztóan fáj a...

Másnak is borzasztóan fáj a dereka és háta és alig bír felkelni amikor háton fekszik egy darabig? Hány hetesen vagytok így? Mitől van ez? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Én 30 hetes vagyok és már régóta van így de egyre rosszabb. Tényleg úgy kelek fel mint egy nyomi :(
2012. ápr. 20. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is úgy kelek fel mint egy nyomi! :) Még jó, hogy van az ágynak háttámlája, így oldalamra fordulok és felhúzom magam. Hasizommal már ne próbálkozz, az jelenleg nincs. Oldalra fordulj és told fel magad. Meg eleve a babának is kényelmesebb ha oldaladon fekszel, alszol.

Kitartás! :) Sajnos ez egyre nehezebb lesz.

39 hetes kismama

2012. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is pont így érzem magam, egyszerűen este ha lefekszem tv-t nézni már alig bírok felkelni, mint egy nyomi, úgy segít a párom, pedig még csak 28 hetes vagyok. Már nem dolgozom és nem is csinálok terhelő házi munkát sem :)

boldog babavárást!

2012. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az a kedvencem mikor a párom felhúz, oda semmi erőm nem kell! :)

Nálam egy időben jelentkezett olyan derék fájdalom, úgy beállt, nem bírtam kiegyenesedni, akkor elkezdtem nyomni a kálciumot, az sokat segített!!

1 vagyok

2012. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

29. héttől van, és egyre nehezebb, a férjem húzgál fel fekvésből... :)


37 hetes kismama

2012. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég baj, hogy ez "normális"! A fiam már 6 hónapos és még mindig megszakadok néha és fel kell hogy nyomjam magamat az ágyból. De remélem, hogy egy kis hátizomtorna ezt majd rendbeteszi lassan.
2012. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt sokat a derekam, hátam. Elmentem gyógytornászhoz, aki közölte hogy elég durva gerincferdülésem van. Elkezdtem tornázni, akkor helyre jött, de ezt minden nap kéne csinálni. Írta nekem a gyakorlatokat, úgyhogy néha szoktam is tornázni.
2012. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Még csak annyit, hogy nem csak amikor háton fekszem fáj, hanem állandóan. :) bár háton 2-3 percnél többet eltölteni nem is tudok.

Valaki írta, hogy hasizom most nincs - ennél jobban nem lehet megfogalmazni :) tényleg nincs. Nekem is a magamat feltolós mozgás válik be.

39 hkm.

2012. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a lányommal voltam így a terhességem egész idején.

Nem tudtam hanyatt feküdni,mert a derekam pár perc után nagyon elkezdett fájni.Ha oldalt feküdtem,akkor nem.

Következő terhességemnél nem volt ilyen gondom.

A különbség az volt h a lányomnál elől volt a méhlepény és hátam felől a baba,a fiamnál,pedig a méhlepény volt a hátsó falon,a baba meg elől. Így nem tudta nyomni a veséimet.

Most 14 hetes vagyok a harmadikkal és most sem fáj és most is hátsó falon van a lepény.

2012. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!