Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok és már...

38 hetes terhes vagyok és már régota fájdogál a szeméremajkam ahogy nyomja a baba, de ma vettem észre h a jobb szeméremajkam nagyon be van belülröl dagadva és kemény. Járt igy vki mi lehet ez? Viszér?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez valószínűleg genitális visszér. Az a jobbik eset, amikor a szeméremajkadon van, nekem közvetlenül a hüvelyem bejáratánál jött ki néhány héttel ezelőtt. Állítólag durvulhat a helyzet, még nagyobbra nőhet és fájhat, szerencsére én ilyet nem vettem észre, nem túl nagy, csak érzem, hogy valami szokatlan dolog van ott. Ha jól tudom, akkor a szeméremajkakon lévő nem zárja ki azt, hogy szülhetsz hüvelyi úton. Nekem, mivel a hüvelyemnél van azt mondta a szülésznő, hogy figyelni kell, mert ha szülésig nagyra nőne, esetleg begyulladna, akkor nem szülhetnék normál úton, csak császárral, ugyanis félő, hogy szülésnél a nyomás hatására szétdurranna, vagy pedig akadályozná a gátmetszést (már ha szükség lenne rá, mert én védelemmel szeretnék szülni).

Gondolom te már jársz nst-re, ha ott vagy, akkor kérdezz rá a dokinál, vagy a szülésznőnél, hogy mit kell tenned vele. Én külön nem kaptam rá semmit, csak annyit mondtak, hogy minél ne álljak sokat, pihenjek, és a meleg fürdőket felejtsem el.

2008. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is visszerem volt a szeméremajkamon, de simán szültem, igaz nem volt nagy és szülés után rögtön megszűnt.
2008. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!