Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagytok, akik a Kaáli...

Hányan vagytok, akik a Kaáli Intézetben inszemináció segítségével lettetek babásak?

Figyelt kérdés
Hányadik alkalommal sikerült?
2009. jún. 21. 07:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem túl bíztató!!!
2009. jún. 22. 18:37
 2/9 Manka68 ***** válasza:

Tudom, pár hónappal le vagyok maradva, de talán még nem késő. :)

Más is tett fel kérdést Kaálival kapcsolatban, de még senki nem válaszolt, szerintem azért, mert nincsenek itt Kaális kismamák. Nekem két sikertelen inszemem volt, utána spontán baba, de sajnos elment. Készülünk a lombikra. Mivel nálunk ismeretlen eredetű a maddőség, én amúgy is csak felesleges kötelező köröknek tekintettem az inszemet. Van vhol egy oldal, ahol van erről statisztika, de sajnos nem emléxem a címre. Próbálj rákereseni.

2009. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Igazad van, a Terhesség-hez kellett volna írnom.

Mi is most készülünk a lombikra (túl vagyok 5 sikertelen inszemen).

Sajnálom a babádat! :(

Sok sikert Neked!

2009. nov. 23. 20:55
 4/9 Manka68 ***** válasza:

Neked is sok sikert!

Mikor kezdenek neki?

Melyik Kaáliba jártok?

2009. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ebben a ciklusban vannak a kötelező vizsgálataim (AIDS, Hepatitis, ...), a következőben a felkészítés, és utána a beavatkozás. Úgy számolom, hogy január végén, február elején lesz a lombik.

Mi Pestre járunk. És Ti? Nektek mikor lesz a nagy alkalom?

2009. nov. 24. 17:49
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Mi is oda. :)

Hogy pontosan mikor, azt még nem tudom, mert sikerült egy spontán baba októberben, de sajnos a múlt héten elment.

Eredetileg decemberi indítással januárban lett volna. Még előttünk van a vérvétel, amit nem tudom mikor és hol csináltatunk meg. Én hajlok arra, hogy azt is náluk, mert itt, ahol lakunk, idénre már nem kaptunk időpontot, és az sem biztos, hogy mindent megcsinálnának. Én azért reménykedem, hogy januárban meglesz a lombik. :)Lehet, hogy már találkoztunk is? :)

2009. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, akkor elképzelhető, hogy összefutottunk már!

Drukkolok, hogy januárban meglegyen a beavatkozás, de ha mégsem, február is közel van! És akkor lehetséges, hogy együtt fogunk az öltözőben várni a nagy alkalomra. Utána meg együtt pihenünk majd.:)

2009. nov. 27. 06:04
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Sajnos nekem elcsúsztatták márciusra, szerintem kissé túl óvatos a doki. :(

Amikor én megyek a beültetésre, szerintem neked az első terhesultrahangod lesz. :)

Majd írd meg, hogy hogy haladtok!

Megpróbálom módosítani az adataimnál, hogy tudj nekem emilt küldeni, hogy ne itt írogassunk csak. Persze, csak ha te is benne vagy.

2009. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nekem is csak márciusban lesz. Számolgattam, és pont azon a februári héten nem lesz itthon a férjem, amikor a peteérésem lesz. Na, nem baj.

Benne vagyok az e-mail-ezésben! :)

2009. nov. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!