Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hét környékén mennyire...

19. hét környékén mennyire vagytok még terhelhetőek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: házimunka, munkehely, gyerek nevelés...stb? Mik azok amiket még megtudtok csinálni? Mitől fáradtok el? mennyire változott meg a terhelhetőségetek?
2012. ápr. 22. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sokban fugg az adott ember egyeni teherbiro kepessegetol!

En pl.41 hetesen is csinaltam mindent ugyanugy mint 11 hetesen,mert helyettem senki sem csinalta meg.Max tobb idobe telt,mert tobbet pihentem kozben.

2012. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent csinálok. 14 hónapos a lányom, vele vagyok itthon, mosok, főzök, takarítok, vasalok teljes elánnal. Muszáj, segítségem nulla. Most még jó erőben vagyok (19 hetes vagyok), majd ha nagyobb lesz a pocak akkor már nehezebb lesz szerintem, de megoldom azt is:)
2012. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy kicsit sem változott,ami a napközbeni dolgokazót illeti(a 18. hetet kezdem).Van 2 gyerek(egy egyetemista,és egy óvodás),egy 120 nm-es ház,plusz külföldre hív a melóm hetente 1x-2x(igaz,a többi napon nem kell dolgoznom).Nappal semmi gondom,de este,9 körül kinyiffanok.Amikor a kicsi megy aludni,akkor én is elteszem magam másnapra.Én,aki bagoly vagyok,és még éjfélkor is simán teszek veszek.Ezért nem mentem tegnap este a férjemmel egy barátunk szülinapi partijára,mivel este 9-kor kezdődött.Felesleges lett volna oda mennem, max.10-kor már az asztalra dőlve durmoltam volna.Nálad mi a helyzet?
2012. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dolgokazót=dolgokat
2012. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én tegnap kezdtem a 19. hetet, van egy 3 éves kisfiam és még dolgozom. Itthon is mindent megcsinálok: főzés, mosás, takarítás (a férjem néha besegít, de általában egyedül intézem ezeket). Estére általában a gyerekkel együtt elalszok én is. Viszont én érzem azt is, hogy jobban elfáradok, mint amikor nem vártam gyermeket. Pl: ma nagyon kész vagyok már: a héten ugye 6 napot kellett dolgozni, ez mellett főztem és pakolásztam itthon hétköznap is. Ma kimostam a függönyöket+ vasaltam, nagymosást csináltam és összetakarítottam. Most úgy érzem teljesen kimerültem. Ti nem szoktatok így lenni ezzel?
2012. ápr. 22. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Dehogynem érzem!Én is vasaltam,mostam,porszívóztam ma már(még jó,hogy tegnap megfőztem).A gyerkőcöt nemrég átvitte a párom a nagypapához,és csak késő délután jön haza.Így amíg a férjem a Forma 1-et nézni én hajat mosok,és ha marad időm leülök egy kicsit...
2012. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még eddig semmi változást nem érzek magamon. Még a gyerkőcöt is emelem, ülök a padlón, takarítok stb. Most vok 25hetes. Viszont szerintem az számít, hogy te dolgozol, az úgy azért nehezebb. Én még itthon vagyok a nagyobbikkal,így egész napomba azért kényelmesen belefér minden.
2012. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szinte végig dolgoztam, (pedig utazgatós melóm van)minden háztartási munkát megcsináltam, a nagylányommal már nem sok gond volt (11 éves volt akkor). Teljesen jól voltam, sokat nem is híztam, úgyhogy elmondhatom, terhelhető voltam rendesen.
2012. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elkényeztetett gyerek lévén csak mostanában kezdek igazán strapabíróvá válni. Még mindig sok a segítségem, folyamatosan el akarnak még most is kényeztetni (nem vagyunk gazdagok), de próbálom hárítani, mert akkor sosem jövök már bele igazán a családanya szerepbe.

Most is én takarítok, pakolok, gyereket nevelek, mosok, néha főzök, de így lesz ez szülés napjáig.

Egy 16 hós gyerkőc és 22 hetes pocaklakó anyukája. :)

2012. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ezerszer jobban érzem magam mint az első trimeszterben, akkor meg akartam halni (hányinger, fáradtság stb). Most 22 hetes vagyok, semmi bajom, mintha nem is lennék terhes. (csak persze nő a hasam, de semmiben sem zavar)
2012. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!