Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy így a 16. hét...

Normális, hogy így a 16. hét környékén állandóan kemény a pocakom? Tegnap anyósom megsimogatta és annyit mondott: jézusom, de kemény a pocakod! én is érzem, szinte mint a beton! Ugye ez nem baj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A keményedés ami majd szerintem csak késöbb jön az más. AZ egy görcs és te is érzed, mert nem túl jó érzés, habár nem fájdalmas.

Ez még csak a méhed lehet, szerintem vékony lehetsz, vgay nincs igazán a hasadon háj és azért érzitek így.

2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyél magnéziumot, attól sokkal jobb lesz!

27 hkm

2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem nem normális.

A hasadnak majdem olyan puhának kellene lennie,mint a terhességed előtt.Valószínűleg a méhed dolgozik ami a 4-5.hónapban még nagyon nagyon korai.

Szedj Magne B6-ot.Az lazítja az izmokat,és én azt javaslom,hogy pihenj nagyon sokat,a legközelebbi orvosi vizsgálat alkalmával mindenképp beszéld meg az orvosoddal.

2012. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most jól rám hoztad a parát :( még szerencse, hogy holnap megyek orvoshoz. mindenesetre köszi a válaszokat mindenkinek, magne b6-ot venni fogok.
2012. ápr. 10. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi ne haragudj nem akartalak megijeszteni.:)

Hajlamos az ember elfelejteni,hogy leírva a szavak nem úgy mennek át.:)Nincs gond veletek és rendben is lesztek csak szedd a magnéziumot.Én annó úgy szedtem,mint a cukorkát.:)

2012. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A doki majd megmondja normális e. Ha nem fáj meg nem kellemetlen akkor sztem csak feszes a hasfalad és ennyi. Mindenképpen kérdezz azért rá.
2012. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jajj, nem azért írtam ám :) nem csak "persze, ez normális, minden oké" válaszokra számítottam, sőt.. mivel olvastam sok helyen, hogy pocakkeményedés stb. éreztem, hogy valami nem oké, mivel egyrészt még sem abban a korban nem vagyok, hogy ezek jelen legyenek, másrészt meg mindenki érzi, mikor az jön, én pedig folyton-folyvást csak a sziklaszilárd pocakot érzem. vagy szerintetek ez lehet puffadás is? mert nem csak a méhemnél, hanem a köldököm felett is érzem, ahol méhnek még tudtommal hűlt helye sincs.
2012. ápr. 10. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem hinném.A puffadás bélmozgással jár és a gázok távozásával.Tudnál külömbséget tenni a kettő között.

2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na minden ok?
2012. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy :) negyed 3-ra megyek, majd kiderül, de nagyon remélem, hogy igen! megírom! ölellek
2012. ápr. 11. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!