Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem különleges fiú...

Tudnátok nekem különleges fiú neveket mondani?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék linket, mert bőség zavarában vagyok. :D Se divat, sem "beszélő" neveket nem szeretnék, mert a vezeték nevünknek is jelentése. :)

A lány nevünk már megvan, de fiút valahogy nem találok. :)


2012. ápr. 22. 17:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kada, Larion, Bende
2012. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Koppány, Keve, Kund, Trisztán, Hugó, Huba.

Majd megírod mit választottatok? Már ha sikerül mostanában eldönteni.

2012. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért érdekelt, mert holnap megyek UH-ra és ha a baba is úgy dönt, akkor megtudjuk a nemét. :) Ha leányzó lenne akkor úgy néz ki Heléna lesz- elég ismert, de nem tucatnév,- ha kisfiú akkor az Bendegúz, Zalán- nem tudom mennyire tömegnév, ennek még utána kell járni,- Kende, Nimród és Hunor az amin gondolkodunk. :)
2012. ápr. 22. 20:05
 14/23 anonim ***** válasza:

Zalán tömegnév, állandóan ezt a nevet hallom minden játszótéren. Nekem a Hunor nagyon tetszik, a Nimród is jól hangzik.

Még egy eszembe jutott: Ábris.

Jó babavárást.

2012. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Larion. Ugy hivjak a kisfiamat.
2012. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Eik

Illés

2012. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
bocs Erik
2012. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát a Bendegúz és a Zalán igencsak tönegnév ...
2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tömeg, bocs.
2012. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok itt ajánlott név tucatnév, legalábbis én sokszor találkozok velük (pl Zalán, Hunor, Koppány stb)

Mi is különleges és ritka nevet akartunk a kisfiunknak, Dorián lett. Kicsit túl jól sikerült, amikor mondom a nevét mindenki furcsán néz és visszakérdez. Pedig pl itt a gyk-n elég gyakran találkoztam már ezzel a névvel.

Mindegy, nem bántuk meg, nagyon illik a kisfiamra a neve :)

2012. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!