Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak lusta a Kisfiam? 34+1hete...

Csak lusta a Kisfiam? 34+1hetes babás vagyok

Figyelt kérdés

a 20. hét körül olyan aktiv volt,igazi kis focista volt:D

Aztán 27hetesen belustult.tudom kevesebb a helye már.

2-3oránként érzem nemközben,de nála a mozgás az h alul matat vmit,mert fejvégű baba,vagy huzogatja a könyökét,vagy kinyomja kicsit valamilyét.a rugás nagyon nagyon ritka.ha alszom ö is alszik,igy én nagyon jókat tudok aludni még:Dmég délután is:)

Ugye csak lusta a Drága??Nincsen baja...

Elöre is köszönöm a válaszokat!!


2009. jún. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Legfőképp nyugodj meg, valószínűleg csak lusti :)

Persze figyeljed folyamatosan, és ha egyáltalán nem mozog, különösen ha egy egész napig, akkor mindenképp menj el orvoshoz, de ez inkább csak úgy hangzik, mintha egyszerűen csak kevésbé érzenéd, és sokat aludna, meg persze nincs sok helye.

Mikor dolgozom (mi 37,5 hetesek vagyunk), és sokat másra koncentrálok, meg mászkálok, akkor van, hogy pár órát én sem érzem Pocakot.

Az én kisfiúcskám akkor élénkül fel különösen, ha édeset eszem :), meg persze mint átlag, ha este leülök, pihenek.

A védőnő tanácsa, hogy ha aggódsz, akkor igyál (,egyél) valami jéghideget, mert attól majd megmozdul: igyekszik majd elhúzódni - de ezt elég, ha tényleg sokáig nem érezted hogy mozog.

Élvezd a pocidat, és a mocorgit, meg az alvást (szerencsés vagy, hogy van alkalmad és tudsz délután is) és könnyű szülést Neked!

2009. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!Köszönöm a választ!

neked is könnyü,gyors szülést!:)

2009. jún. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!