Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami probléma lehet vagy...

Valami probléma lehet vagy normális, hogy egész nap azt érzem tele van a húgyhólyagom?

Figyelt kérdés

De különösebben sokkal többet nem kell járnom mosdóba.Egész nap ezt érzem meg azt érzem,hogy alul be van keményedve az egész hasam.

15 hkm


2012. ápr. 23. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy nő a baba, egyre gyakrabban fogsz szaladni a wc-re :) Mondjuk a 5-7 hónap körül talán ritkábban, mert akkor már feljebb van, de a vége felé inkább tegyél be betétet, mert könnyen kirúg pár cseppet, ha olyan kedve van. Keményedésre magnézium, naponta 1-2 tabletta, szükség szerint.
2012. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szedtek, napi 2-3-szor.
2012. ápr. 23. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a húgyhólyagod, hanem a méhed érzed.
2012. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az normális ,hogy egész nap fáj?
2012. ápr. 23. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Fáj? Nem csak azt érzed, hogy ahogy tágul, úgy feszül?
2012. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen tompa fájdalmat érzek. De lehet csak nő a méhem, első baba nem tudom :(
2012. ápr. 23. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 napja érzem igazán ,mióta együtt voltunk a párommal.
2012. ápr. 23. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a húgyhólyagod van tele, hanem állandó pisilési ingered van amiatt hogy a baba nyomja :)
2012. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallottam illetve olvastam itt olyat aki nem tudod pisilni,mert a baba nyomta a vizhólyagát.

Én szülés elött voltam úgy.

Szerintem menj gyorsan Uh-ra.

2012. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!