Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen már kevesebbet...

28 hetesen már kevesebbet látni a babából a babamozin? 26 vagy 28 hetesen érdemes menni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 27 hetesen voltam, múlt kedden! Nagyon nagy élmény volt! Már nem fér bele az egész babó egy képbe, de jól lehetett látni az arcocskáját és a kezeit, szopizta az ujját, tátogatott, és úgy forgatta a kezeit, mintha számolna! Nem bántam meg, hogy nem mentünk korábban, mert így már elég kis husi volt az arcocskája is! Boldog babavárást! :) 28 hkm
2012. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem 36 hetesen is nagy élmény volt. :))


37 hetes km

2012. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemmel a 27.héten voltunk.

Klassz volt.

Már 26 hetesen sem fér bele teljesen a képernyőbe, úgyhogy mindegy, hogy 26 v 28.héten mész, mindkettő jó lesz.

2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 27 hetesen voltunk múlt szombaton.Nagy élmény volt az én drágám farfekvéses és a doktorbácsi küzdött hogy jó képet tudjon csinálni.A felvételt is többször megállította mert mindig elúszott a gyerek és az egyik keze végig az arca előtt volt meg volt hogy mind a két lába is.Nem sokat mutatott magából de azt amit megbeszéltünk igen :) most már tuti hogy kislány és minden rendben van vele.Igazából én azért is akartam menni hogy megnézzék rendesen hogy minden ok vele.Egy órát nézegette a doktorbácsi.
2012. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi most megyünk csütörtökön 30 hetesen. Lehet, hogy lecsúsztunk róla? Nekünk azt mondták 26-31 hétig érdemes elmenni.
2012. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy minél később mész,annál kevesebbet látni a babából egyben.Végül mi pénteken megyünk,akkor leszek 26+2hetes.
2012. ápr. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!