Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud segíteni Felicitas...

Hyperactyve kérdése:

Valaki tud segíteni Felicitas csomaggal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ha a jópár kijelölt boltban már voltam és egyikben sem lehetett átvenni a csomagot mert nem volt nekik? Akkor honnan szerezzem be messzebbre pedig nem szeretnék utazni.Valaki tud segíteni vagy valahonnan megrendelni?Esetleg más milyen csomagot igényelni vagy rendelni.
2012. ápr. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, hogy miért nincs? Mert már nem "árulják", vagy csak éppen elfogyott? Mert utóbbi esetben megpróbálhatjátok még később. nem olyan nagy szám az a csomag, én tuti nem utaznék érte messzire.
2012. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetlen lépést se tegyél érte, semmi nincs benne.

37 hetes km

2012. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek, nem nagy szám, főleg hogy csak a címed miatt csinálják az egész csomagosdit hogy később reklámanyagokkal traktáljanak
2012. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Pontosan így van, ahogy a 3. írta. Reklám az egész, nem sok hasznát vettem. Csak annyit, hogy én hülye ráírtam a telefonszámom, és szülés után állandóan zaklattak mindenféle babás előfizetéssel, meg biztosítással és egyebekkel. Az egész arra megy ki, hogy később rádsózzanak sok hülyeséget. Szóval nem érdemes megerőltetned magad érte.
2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt aki azt mondta nem foglalkozik vele, volt aki eladta, volt aki pedig nem kapott csomagokat az idén. De ha nem nagy cucc akkor nem foglalkozok vele. Köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 23. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


valamelyiknap írtam ki én is a kérdést.Leírták mi van benne,inkább kidobtam a papírt.Egyébként sok helyen változó,h mi van benne.Pl:1cumi,5 tea filter,1vagy2 db pelenka,egy popsikrém minta,meg van ahol raknak bele 2 újságot,de tele van szórólappal.

2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmik vannak benne, néha változik a tartalma. Amúgy a szülés után osztanak a kórházban is, szülés utáni csomagot. Én ott kettőt is kaptam, egy felicitasost, meg egy hippeset. Hasonló dolgok voltak benne, mint a várandósban. De azt tényleg ajánlom neked, hogyha ott a kórházban, vagy esetleg ezt a várandós csomagot kiváltod, akkor ne írd rá a számod.
2012. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem sok értelme van, de én kiváltottam mindegyiket.


Meg is adtam a számomat és engem pl. egyszer sem hívtak egész 9,5 hónapban.

2012. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy téged nem hívtak, de nem árt az elővigyázatosság, ha az ember nem akar kéretlen telefonokat kapni. Amúgy meg nem azt mondtam, hogy ne váltsa ki, hanem hogy megerőltetnie felesleges magát érte, tehát utazgatni mindenhova, hogy végre beszerezhesse. Mert annyit aztán tényleg nem ér.
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen :) 10g-os popsikrém minta van benne, meg a többi, amit leírtak :)

ha pesten vagy, akkor nagyobb babáruházakban mindig van, én csepelen vettem át a kossuth utcai bababoltban, ők szerintem a neten is elküldik neked, ha rendelsz mellé valamit, nagyon aranyosak.

[link]

2012. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!