Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes és 3napos kismama...

13hetes és 3napos kismama vagyok. Szerintetek normális h még nincs nagyon hasam? Legalábbis én nem veszem észre h sokkal nagyobb lenne.

Figyelt kérdés
nyugtassatok meg h teljesen rendben van, holnapután megyek kontrollra és nagyon félek...mikor kell elkezdenie noni a pocaknak?

2012. ápr. 23. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én pocakom a 23. hétig nem nőtt! A 30. hétig kicsi volt, aztán utána kezdett jobban nőni. Úgyhogy nyugi, ettől még lehetsz a végén kis gömböc majd. :)

A babád ettől még szépen fejlődik odabent, és jó is, hogy nem nő gyorsan a poci, hiszen nem lenne könnyű 9 hónapig egy hatalmas súlyt cipelni.

2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 13hetes és 4 napos vagyok és nyugi még nekem se látszik semmi. Nyugi megfog nőni.
2012. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
SZia, koszonom szépen a válaszod, megnyugtattál, remélem h minden rendben lesz.Koszonso mégegyszer
2012. ápr. 23. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom ez teljesen normális mindenkinek más iramban nő a pocakja. Ebben az időben nővekszik még csak ki a kismedencéből. Majd hirtelen fog nőni.

27hkm

2012. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
normális.Ha megnézel még néhány ugyanilyen kérdést és rá a válaszokat, akkor is kiderül, hogy teljesen normális!
2012. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

óóó :) ilyenkor még annyira pici, az én babám ekkor volt 6 centis. gondolj bele, minek is kéne látszania? pár hét és elkezd gömbölyödni Neked is! a végére meg lehet akkora pocakod lesz, hogy visszasírod majd ezt a "tehermentes" időszakot :)

boldog babavárást!

30 hkm

2012. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
KOszonom szépen a válaszokat csajok, akkor nincs okom aggodalomra...Csak megijedtem, mert neten, amilyen fotokat latok 13 hetesen rendesen kidulledo hasuk van rajta, nekem meg semmi...Koszike mégegyszer
2012. ápr. 23. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nekem sem látszik még semmi, holnap megyek uh-ra, be is vagyok amúgy picit ijedve! :) Olyan képeket én is csinálok neked bármikor, mint amiket itt is lehet látni. A puffadástól nekem is úgy néz ki a hasam, ha nem húzom be mintha 20 hetes lennék.:) Nyugi, szerintem pár hét mi is gömbölyödünk. 12+2 hkm
2012. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolso,koszi neked is választ...remélem h igazad van.én is minden uhán be vagyk rezelve, és még egy dekát sem híztam, sot fogytam
2012. ápr. 23. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
szia4en 20 hétig fogytam 9kg-ot, most 25 hetes vok és még mindig nem sokan veszik észre, nagyon picit gömbölyű a hasam már.de a baba normál méret. szóval minden ok.
2012. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!