Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szed mindenki mostanában...

Miért szed mindenki mostanában magnéziumot 3x2-őt és még többet is?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,de nekem az orvosom nem mondta és az első babánál sem szedtem.Teljesen természetes volt a has keményedése.Az rendben van ha az orvos mondja,hogy kell,de egyébként ez a terhességgel járó természetes folyamat nem?Szóval nem kötekedek,de érdekelne a véleményetek erről.31 hetes Km.
2009. jún. 21. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy a has keményedése tulajdonképpen felkészíti a méhet a szülésre.Mi ezt gyakorlatilag megakadályozzuk azzal,hogy szedünk rá valamit.Szóval nem befolyásolja a szülést?
2009. jún. 21. 18:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos veszélyeztetett terhes vagyok, s orvosi utasításra kell ennyit szednem.
2009. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 hetes vagyok,2 hete voltam dokimnál,csak említést tettem,hogy NÉHA szokott fájdogálni a pocakom,rögtön a magne b6-tal válaszolt.3*1 naponta

De én megmondom őszintén,semmi változást nem érzek!

2009. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kismama!


Én speciel azért szedek duplán, mert ikreket várok és többedik terhességem. Sajna a szervezet egy idő után igényli. Alap esetben én sem szedtem ennyit:)

2009. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Végig kemény volt a hasam, ( a védőnő mindig csodálkozott) és minden eredményem oké volt, egészséges babát szültem. Az elevitet szedtem, 5. hónapig, de azontúl semmi pluszt. abban benne van a magnézium meg a b6 is.Én nem is érzetem "igazi" haskeményedést, max. 1-2szer; nekem inkább apró görcseim voltak, főleg a végefelé.

2009. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És igazad van felkészít a szülésre, de koraszülést is előidézhet, hiszen nyílik a méhszáj.


26. hetes ikres kismama

2009. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen gyorsan írtatok.Persze ha muszáj szedni az más,de annyit hallom,hogy maguktól elkezdik sokan szedni.Csak elgondolkodtam.Ezért kérdeztem meg a Ti véleményeteket.
2009. jún. 21. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedtem, mivel nem indokolta semmi.(keményedés, görcs)

Az elején az émelygésre meg nem hsznált semmit.

Ha nincs semmi baj, fölösleges szedni.

2009. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én magne B 6ot terhesség előtt is szedtem. Mikro nagyon elkezdtem keményedni 20 hetesen akkor azonnal 3*2 Magnessii citricit kellett szednem.Azóta is ezt szedem 3*1et. Persze természetes a keményedés de nem mindegy milyen mértékben sajna! Az a jó hogy neked nem kell:)! 32 hetes km
2009. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam görcsölt, azért szedtem. Minden éjjel többször görcsölt.
2009. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!