Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok....

12 hetes kismama vagyok. Lehetséges olyan, hogy az elsö 3 honapban a mellfeszülésen kivül semmi tünetem sincs. Nem szédülök, se hányinger. Nembaj, ha ezek elmaradnak? Ha eddig nem volt már nem is lessz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nekem sem volt. Nekem a mellem sem feszült, viszont nagyon fáradt voltam. ennyi. Végig szép terhességem volt (a második trimeszterben már fáradt sem voltam), csak az utolsó hónap (júliusra esett, kánikula volt) volt nehéz, mert már nehéz volt a pocak, állandóan pisilnem kellett, nyomott mindent a baba,stb. Szép terhességet kívánok!
2009. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Nekem sem volt semmi tünetem a terhesség alatt, még mellfeszülés sem. És mostanra van egy egészséges 8 hónapos kisfiam. Szóval semmi rosszat nem jelent, ne aggódj. Örülj neki, hogy megúsztad.
2009. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában ilyenkor már nem szokott jelentkezni,bár én 8hetes voltam,mikor elkezdtem hányni,minden bajom volt,és a hányás,meg a rosszullétek egészen a 18.hétig mentek!De ha megúszod,szerencsés vagy!

2009. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem akarlak elkeseríteni, de én pont tegnap töltöttem a 12. hetet, és 2 héttel ezelőttig semmi bajom se volt, szépen lassan jött a kaja undor, minden étel büdös, és tegnap éjjel hánytam, mint a lagzis kutya. Pedig nem ettem semmi olyat, a páromnak semmi baja se volt. Úgyhogy nem bánnám, ha nem tartana sokáig, vagy nem hánynék többet, mert a maradék erőmet is kiszedi.

Tünetmentes babavárást kívánok. :)

2009. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi!Most gondolkodok,hogy van benne valami,mert az ismerősöm mesélte,hogy neki a 2.babával a 22.héttől kezdődtek a hányás+barátai dolgok:)

Azért remélem,te megúszod!Én nekem volt olyan,hogy naponta 5-6x hánytam,volt hogy minden kijött belőlem.

2009. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Örülj neki,ha nincsennek rosszulléteid.Én 15+6 hetes vagyok és még mindig émelygek és hányok.
2009. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!én 13+3 hetes vagyok.nekem a 12 hétben volt minden.hányinger,mellfeszülés,szédülés,mensiszerü hasfájás.1 hete semmi.lehet,hogy te szerencsés vagy és meguszod ezeket.van 1 ismerösöm akinek 2 gyerkőce van és végig tök jól volt mindkettővel.
2009. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!