Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez méhszáj tágulás lenne vagy...

Ez méhszáj tágulás lenne vagy a baba nyomja?

Figyelt kérdés

33 hkm vagyok és egy hónapja kezdődött a fájdalom.

Nagyon éles,benyilalló fájdalmat érzek belül hüvelyem "felső" részénél.

Pl hogyha fekszek és átfordulok bal oldalról a jobb oldalamra (ekkor fáj a legjobban), vagy ha ülésből felállok, vagy akár séta közben is előjön.

Angliában vagyok, sajnos itt nem végeznek nőgyógyászati vizsgálatot...... :(

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

ezen ne aggódj:-) A babókád nyom valami ideget.:-) Ha utána nézel a neten, akkor te is fogod látni,hogy ez gyakori a kismamiknál, nekem is volt/van még mindig.De hozzá teszem én is megijedtem először és azt gondoltam,hogy ez a tágulás jele.A tágulást elvileg nem lehet érezni!

Szép és boldog babavárást!

39htk

2012. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló válaszához annyit tennék hozzá, hogy a méhszáj tágulást görcsös fájdalom kíséri, mint valami brutál menstruáció, ez össszetéveszthetetlen. A nyilalló valaminek nincs köze a táguláshoz.
2012. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült megnyugodnom :)
2012. ápr. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!