Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg még 3 napom van, ti...

Elvileg még 3 napom van, ti is vagytok úgy, hogy órákig nem tudtok menni?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos,tágulnak a csontok,szedhetek fájdalomcsillapítót.Ha más meséli,nem hiszem el,hogy van ilyen.Annyira várom a szülést,hogy nem tudom elmondani,már elegem van az egészből.Tegnap megvizsgáltak,teljesen zárt vagyok.Vajon meddig tart?
2009. jún. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Plusz-minusz 1-2 hét eltérés lehet. De ha igy tágulnak a csontjaid, akkor nem lehet már sok hátra. Kitartást és könnyű szülést.
2009. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az tök jó,hogy 3napod van!Már én is alig várom a szülés pillanatát,pedig nekem még 9hetem van.Van,hogy én már most nem tudok sokszor menni,mert annyira vizesedik a lábam,meg annyira dagad.

2009. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lányommal voltam ugy hogy az utolsó nap (valószinüleg attól hogy lejjebb csúszott)nem tudtam lépni és bementünk a kórházba,megvizsgáltak,mondták hogy pihenjek feküdjek,másnap reggel indultak a fájások,éjjel meglett a lányom.könnyű szülést!
2009. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszi,jó,hogy te másnap szültél.Nálam 10 napja tart,és ma pontosan 5 órája döglök,ha pisilni kell,kész rémálom.már van gyerekem,ő császáros volt,túl is hordtam,de még az utolsó nap is fürge voltam.
2009. jún. 21. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2009. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!