Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti nem éreztétek...

Kismamák! Ti nem éreztétek soha hogy a férjeteknek elege lett belőletek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vagyok itthon, babát várok.

Mindent megcsinálok itthon, hogy ha férjem hazajön neki csak pihennie kelljen! Mintha az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól, már nem is élünk nemi életet, tisztában vagyok, hogy neki kell most dolgoznia helyettem is míg a babánkat várom! De mit reagálnátok Ti a női munkatárssal való éttermi látogatásoknak, vidéki "munkáknak", és mindig ugyanazzal a kollégánővel?!


2012. ápr. 24. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Most ezt nem értem! Otthon vagy mert babát vársz és gyanakszol, hogy a férjed megcsal a kolleganőjével?
2012. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérdőre vonnám!!!!Kicsit gyanús!!!!!Főleg az, h azt mondod nem éltek nemi életet, mert olyan nincs h egy férfi nem ugényli, kivéve, ha el van látva. Egy ideje mi is szüneteltetjük, mert az utolsó alkalmával kicsit görcsöltem, de ő nagyon akarná és kéri h máshogy oldjuk meg.Szegénykém!Borítsd ki a bilit, ne hagyd hülyének nézzen!Persze lehet h nincs semmi, de jobb az ilyet tisztázni.Ja és még valami, ne veszekedve ronts neki, hanem beszélgetve, többre jutsz!!!!
2012. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most ezért miért kellett lepontozni?Nem a véleményt kell őszintén leírni?Bírom az ilyet, egyből lepontozás van, ha az nem egyezik valakijével!
2012. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit gyanús...

Szerintem ha hazajön, állj elé, és vond kérdőre!

Az én párom is igényli a házaséletet, pedig én is babát várok, 20 hetes vagyok. Heti 3 szor biztosan, ha később nem megy, akkor megoldjuk máshogy :)

2012. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
érdekes, az biztos. mióta vagytok együtt? tervezett baba? nem lehet, hogy túlreagálod? mi sem élünk nemi életet, mert nem lehet. ezt dobta a gép, vagy a baba, vagy a szex. egyértelmű a választás szerintem. egyébként nem hiszem, hogy ilyenkor egy normális férfi másfelé kacsintgat, épp ellenkezőleg. most kéne nagyobb felelősségtudatnak ébrednie fel benne és pont, hogy hozzád/hozzátok kéne kötődnie jobban. milyen gyakoriak ezek a látogatások és "vidéki munkák" ? basszus, különben most belegondolva.. az a nő is milyen lehet már, aki egy leendő apukával lép félre? nem is kommentálom. egyet értek az előzővel, vond kérdőre! vagy csak hívd fel egy ilyen vidéki kiruccanáson és jól figyeld a hangsúlyt, a hangját. ha valamikor, most tuti megérzed, hogy mi nincs rendben.. én azért szorítok, hogy ne ez legyen a helyzet, mert az iszonyat g..ci dolog és nem kívánom senkinek.
2012. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ha otthon vagy, veszélyeztetett vagy, de legalábbis az orvos eltiltott a munkától, feltételezem okkal. Talán a férjed úgy gondolja, hogy ezen logika alapján a szex sem tenne jót neked és a babának.


Bár vidékre nem jár a párom, de együtt szokott ebédelni a kolléganőivel "csak úgy" is, ne kell ezt azzal magyaráznia hogy munka miatt. Én is szoktam férfi kollégámmal ebédelni.


Te ismered, ha gyanúsnak érzed, eddig nem így volt, akkor beszélj vele erről.


Jó babavárást :-)

2012. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak tíz hetes terhes vagyok, de a férjem szinte mindent megcsinál helyettem: elmosogat, kutyát sétáltat, kitakarít, még terhes ruhát is elment nézni nekem. Nagyon nagyon enni való. Sajnálom is, mert én egyáltalán nem kívánom a szexet, eddig kétszer próbáltuk, de nagyon fájt, és azóta rá se birok nézni olyan szempontból, de ha tehetném nyilván "megjutalmaznám". Szóval nem értem, hogy miért a férjednek kell pihennie, ha egyszer te vagy terhes.... De ha az én férjem hazajönne este, hogy szivi hozzál már egy sört, fáradt vagyok, kb a fején landolna az üveg tartlama, hogy tudod kit ugráltass! Ha az én férjem menne el a kolléganőjével ebédelgetni, akkor (attól függően, hogy csinos-e, vagy előtte voltam-e rá féltékeny) egyszerűen megszerezném a nőci telefonszámát és közölném vele, hogy bocs, de nekem most nagyobb szükségem van a saját férjemre, mint neked, hogy kifizesse az ebédedet. A vidéki munkákra nem tudok mit mondani. Ha ott is alszik, minimum az lenne, hogy este felhív, hogy mi van.

Én szurkolok, hogy csak a képzeleted játszon veled, és remélem, hogy az úr előbb-utóbb felfogja, hogy eléggé bunkón viselkedik a feleségével! Mindig azt mondom a férjemnek, hogy élvezted, amíg megcsináltuk a kölyköt, akkor utána is el kell viselned mert a te felelősséged is.

Hajrá! Szurkolok!

2012. ápr. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,azért annyiban nem értek veled egyet, h attól h egy nő terhes, attól még nem esik le a karikagyűrű az ujjáról, ha visz a férjének egy doboz sört a vacsihoz, vagy főz neki vmi fincsit. A terhesség nem olyan h meg sem lehet mozdulni és ugráljanak körbe mert jajj semmit nem teszek meg. Nekem is figyelmes férje van, segít sokat, de én 27 hetes vok és a mai napig mindent megcsinálok itthon és a nagyobbik fiacskámat is körülugrálom és nem is bírnám elviselni h kiszolgáltassam magam teljesen. Mikor este hazaér a férjem, kiszolgálom,fáradt, jár neki bizony az a pohár sör, ő meg lelkesen elmosogat:)!
2012. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!