Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses cukor vizsgálat...

A terheléses cukor vizsgálat után hogy éreztétek magatokat? Megviselt Titeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy szerdán megyek erre a vizsgálatra,nálunk 10 óráig vesznek vért,és szerintetek utána jól fogom magamat érezni,ha levették ismét a vért?Délután 17 órára megyek babamozizni,és félek,hogy addigra nem leszek jól.Szerintetek,jó lesz így,vagy tegyem át másik napra a vérvételt?
2012. ápr. 23. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát addigra tuti jól leszel, még ha rosszul is viseled a vércukor ingadozást.


én utánna max 1 órát éreztem magam rosszul, de ettem és jobban lettem.

2012. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Én nem is voltam rosszul tőle, annyira túl van reagálva ez a vizsgálat...Leveszik a vért, megiszod a lötyit (cukros víz, nem borzalmas, legalább elveszi az éhségérzeted...) 2 óra múlva leveszik a vért a másik kezedből és kész, ugyanúgy fogod érezni magad mint akármelyik vérvétel után...


35 hkm

2012. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Változó, hogy ki hogyan reagál.

Az a legjobb, ha nem egyedül mész.


Én nem tartottam tőle, de kellett volna. Az éhgyomri vércukrom tökéletes volt, megittam a löttyöt, 2 órán át arra vigyáztam, hogy ki ne hányjam (az orromon ugyan folyt ki néha, de a hányást megúsztam). A 2 órás vércukrom 1 alá esett, ezt később a vizsgálat eredményéből tudtuk meg. Hazafelé a buszmegállóban elájultam, szerencsére közel volt a rendelő, a vércukrom akkor majdnem 0 volt... A doki azt mondta, ilyen előfordul, miért egyedül mentem... 2-3 óra múlva már jól voltam.

Most a második babát várjuk és már rettegek a terhelésestől. :(

2012. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Délután 5-re már tuti jól leszel, mégha rosszul is reagálsz rá. Engem megviselt, de annyira, hogy a megivás után fél óra múlva ki is jött. Utána a délelőtt folyamán még 2-szer hánytam, de délutánra már teljesen jól voltam. Szóval nem kell aggódnod a babamozi miatt.
2012. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is nagyon féltem tőle:S

vittem facsrt citromlevet és beletettem a "lötyibe" igy elviselhető volt.Amikor megittam,utána ittam pár korty tiszta hidegvizet...azt lehet.

A párom velem volt szerencsére:) mert én olyan álmos lettem,hogy a kocsiban majd elaludtam..hazamentünk ,lefeküdtem...akkor keltem fel,mikor kellett visszamenni a 2 órai vérvételre.

Már semmi bajom nem volt utána.

Vigyél majd magaddal kaját,jót fog tenni és legyen veled valaki..

Mire mentek mozizni..már el is felejted a dolgot:)

2012. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engem sem viselt meg, az íze is elmegy, persz ez gusztus dolga, de én amúgy is bármit megeszem/megiszom, semmi nem undorít. viszont utána hazafelé olyan cukorsokkos kézremegős voltam, hogy vettem egy juice-t és ki is borítottam, sőt utána majdnem a másodikat is, mert egyszerűen mindenem remegett.

:)

amúgy vicces volt, mert állok ott a narancsos répalében és szerintem tuti azt hitte mindenki, hogy na a terhes kihányta, pedig esküszöm még bele se ittam és kiesett a kezemből.

2012. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is túl van reagálva a dolog,de ki hogy viseli.A lötyi után kicsit rossz volt a gyomrom,de ennyi....semmi extra!!!!

26hkm

2012. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,nem fogok tőle félni.Már itthon előre elkészítem,és úgy megyek az első vérvételre,hogy nálam van és utána megiszom,és várom a köv.vérvételt.Azt még nem döntöttem el,hogy a kettő között haza sétáljak-e /20 perc/vagy maradjak ott.Majd lesz vhogy.Sajnos nem tud velem jönni senki,de megoldom egyedül is,remélem :D
2012. ápr. 24. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

SZia..

Inkább vigyél magaddal egy jó könyvet és maradj ott...ne kisértsd,hogy esetleg elszédülj..stb. nem ijesztgetni akarlak..de jobb a biztonság,főleg egyedül!!!


Én voltam aki előzöekben írtam neked,hogy alvósra tett a cukroscucc :)

2012. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!