Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával milyen tapaszt...

Második babával milyen tapasztalatok, érzések voltak?

Figyelt kérdés

Második babócámat várom, a 11. hétben járunk. Első várandósságomhoz képest most sokkal fáradékonyabb, aluszékonyabb vagyok. Kicsit jobban érzem a hányingert, sokszor émelygek, szédülök. Tegnap voltam épp orvosnál. Nagyon gyönyörű, rendkívül aktív, mocorgott folyamatosan, ahogy az UH-on láttuk. Holnap megyek védőnőhöz. Lassan beindulnak a programok a várandóssággal kapcsolatban, amit már az első gyemekemmel is nagyon élveztem.

Van olyan kismama, aki hasonlóan második babáját várja, és most kb. a 11 hét körül van? de minden vélemény nagyon érdekel.


2012. ápr. 24. 09:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.

Az én kicsi fiam májusban lesz 2 éves. Épp ma volt először az, hogy ki kellett gombolnom a nadrágom, mert azt hittem megfulladok. Teljesen fel vagyok fúvódva. A munkahelyemen még nem hangoztattam, hogy babás vagyok, csak a főnököm tud róla, de nagyon úgy tűnik, hogy sokáig már nem tudom leplezni, főleg kigombolt nadrággal:-)Egyébként ma kora délután óta egyfolytában csak aludnék és aludnék. Mondjuk elég nyomott idő is van, lehet ennek köszönhető. Kisfiam egyébként egy tündér, mióta babát várok apát nyüstöli inkább. Érezheti, hogy anyára most kicsit jobban kell vigyázni?

2012. ápr. 24. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kislányom és 22 hetes terhes vagyok. Szuper jól érzem magam, sokkal jobban mint az első terhességnél (az nagyon stresszes volt). Most végre igazán kiélvezhetem a kismamaságot! A hányinger nekem pont ugyanolyan volt mindkettőnél.
2012. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!