Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kovetkezmenyei lehetnek...

Katicabogárka20 kérdése:

Milyen kovetkezmenyei lehetnek a tulzott idegessegnek a babara?

Figyelt kérdés
Van olyan amikor naponta tobbszor is sirok idegeskedek. Felek hogy nem-e lesz valami baja a picinek emiatt. :(
2012. ápr. 24. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Baja nem lesz, de nem tesz jót se neki, se neked. Nem tudom mi az idegeskedés oka, de próbálj lazulni, tudom könnyű mondani...

Az ismerősöm mesélte, hogy az első babával sokat idegeskedett a terhesség alatt, és nem is volt kiegyensúlyozott baba, éjjel is többször felkelt, viszont a második babával már nyugodtabb körülmények voltak, egy mosolygós, jókedvű kislány volt. Nem tudom, hogy volt-e köze a terhesség alatti stressznek mindehhez.

2012. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nálunk anya volt ideges az öcsémmel és neki a természete is olyan lett ideges természetű.
2012. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!