Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a babahírt a közeli rokonoknak? Én rosszul tettem, hogy a pozi teszt napján elmondtam a legközelebbieknek?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem egy halvány pozit, ma meg egy erőset :)

Nem bírtam ki, elmondtam anyukámnak, két nővéremnek, meg a párom anyukájának. Szerintetek rosszul tettem? Nem lett volna szabad ilyen hamar elmondani? De annyira boldog vagyok, hogy meg kellett osztanom Velük! :) És úgy állok hozzá, hogy minden rendben lesz!

Ti mikor mondtátok el a közeli rokonoknak? Szülőknek?



2012. ápr. 24. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mi is a 12. hét után mondtuk el a családnak. a barátoknak csak később, szépen lassan aztán mindenki megtudta, akinek meg kellett tudnia :)
2012. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen rágódom most, hogy remélem, hogy minden rendben lesz az UH-n :)

De ha erősödik a csík, akkor csak rendben van nem? És nincs fájdalom, se vérzés, se semmi? Ma reggel csináltam két tesztet, ilyen lett:

[link]

Most délután csináltam még egyet, erősebb lett. Akkor csak fejlődik a kicsi baba, ugye?

Ma kellett volna nem megjönnie, 14 nappal vagyok pé után (kopp-kopp, nem is kell megjönnie, még 8 hónapig) :)

2012. ápr. 24. 15:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát ez gyönyörűen pozitív :D gratulálok!!
2012. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a fogantatás perceiben tudta meg anyukám, aki a szomszéd szobában ült és várakozott....:)) -

lombikbabánk van!

2012. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rögtön a pozi teszt után elmondtuk a szüleinknek.várni akartunk de egyszerűen nekik el kellett mondanunk.pedig csak rá két hétre kaptam időpontot az első vizsgálata, szóval csak egy pozitív teszt és rosszullétem volt. Aztán 10 hét körül elmondtam a közeli barátnőimnek is.most vagyok 12 hetes nem jelentem be másnak, egyszer csak észreveszik úgy is.
2012. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után a férjemen kívül senki sem tudta. Családnak (szülők, testvérek), közeli barátoknak is csak a 12. heti genetikai UH után mondtuk el. A munkahelyen a 4. hónapban szóltam.
2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pozi teszt után rögtön elmondtuk a szüleinknek és a húgomnak. Ja meg a legjobb barátnőmnek, aki ápolónő.

Munkahelyen muszáj volt szólnom a 8. héten, mert sokszor rosszul voltam/vagyok. Persze a főnökasszony kikürtölte mindenkinek.

Másnap körbementünk a rokonokhoz, nehogy a faluból tudják meg.

Ez egy olyan hír, amit az ember nem tud magában tartani. Állítólag látszott is rajtam a határtalan boldogság, amiből sejtették már.

2012. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát én le sem szálltam a második tesztnél a wc-ről,de már hallottam hogy a párom mondja a telefonba az ÉN szüleimnek hogy apa leszek! apa leszek! :DD Szóval nálunk elég gyorsan ment a hír,de hiába nagy volt az öröm! Sztem nincs benne semmi rossz hogy elmondtad hisz boldog vagy! Sztem természetes és nem szabad rosszra gondolni! Boldog babavárást! :))) 34 hetes km.. :)
2012. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!