Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok es...

12 hetes kismama vagyok es mar kezdtem fellelegezni, hogy elmult a pokol (hanyinger, szedüles, gyomoreges, stb. ) de most kezd visszaterni. A b6 nem segit, esetleg mas ötlet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Rennie-t!
2009. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kitartás, a 14. hétig még előfordulhat rosszullét, mert addigra veszi át a placenta a petefészektől a hormontermelést. Nekem az jött be, hogy ilyenkor Korpovitot eszegettem, egyszerre nem sokat, max kettőt. Ettől elmúlt az émelygés, a hányinger és a gyomorégés is.
2009. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják,a tej,a keksz,meg ilyesmik segítenek,de nagyban függ attól is,hogy egyáltalán bírsz-e bármit is enni vagy inni mikor rosszul vagy...Kitartás,már nem tart sokáig :)remélhetőleg

15 hetes kismama

2009. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én magamnál arra jöttem rá, hogy ha sok a savam, akkor sok a levegő a gyomromban és attól van hányingerem és borzasztó rossz közérzetem. Időnként beveszek egy Rennie-t és Salvus vizet vettem. Próbálok olyat enni, ami inkább felszívja a savat. Most reggelire pogácsát eszem, amit anyukám sütött. Tegnap ebédre petrezselymes burgonya volt sült hússal, ami inkább száraz volt, csöppet sem zsíros, ez is jól esett, nem voltam annyira rosszul utána. És mindenből szinte csak fele annyit tudok enni, mint régen.


[link]

2009. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak elkeseríteni,de 12 hetesen nekem is elmúlt a rosszullétem.Aztán rá 1 hétre visszatért.Most vagyok 15+6 hetes kismama és tegnap 2x hánytam,semmi nem maradt meg bennem a vajas kiflin kívül.Nem tudom mit tegyek.
2009. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem as 14.héten volt a legnagyobb rosszullétem, de utána elmúlt, mintha elvágták volna. Gyomorégésre babakekszet ettem és Rennie-t szedtem, ha kellett. Sok folyadék, főleg víz, nekem ez bevált. Mindig egyél valamit reggel, és ne szedj be semmit, ha nem ettél közvetlenül előtte valami darabosat.
2009. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szepen az ötleteket, biztatast es elbizonytalanitast is, legalabb van egy csomo ötletem amit kiprobalhatok :)

Boldog babavarast mindenkinek !

2009. jún. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!