Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális rettegni mindentől...

Normális rettegni mindentől ami még vár rám (ránk)?

Figyelt kérdés

gondolok itt ilyenre hogy szülés, babaméret megfelelő lesz e, most megfelelő e, normálisan mocorog e stb...? hogy egyáltalán jó anya leszek e?

ki hogyan viszonyul majd ahhoz hogy anya lettem, leszek...? ilyenek izgatnak mostanában, remélem azért valamennyire normális vagyok :))


tiszta para vagyok 1-2 hete, most 27 hetesek vagyunk...


köszi a válaszokat előre is



2012. ápr. 25. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Izgulni normális, rettegni azért nem kell.

Nem baj, ha próbálod átgondolni/elképzelni, hogy mi és hogyan lesz, sőt gondolatban készülni rá, és szerintem mindenkinek új kihívás, még a többedik szülés is, szóval teljesen ok az agyalás, de ne rettegj. Inkább higgy abban, hogy képes leszel mindenre, ami előtted áll, és bár lesznek meglepetések, szépen megoldotok majd mindent!

Boldog babavárást!

2012. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat rettegtem életemben előre, hogy jaj mi lesz, hogy lesz, de egyszer volt egy kiszámíthatatlan munkahelyem a nagyvilágban, ahol mindig a következő percben mondták meg, hogy hova megyünk, mit csinálunk stb. na itt megtanultam, hogy előre rettegni a dolgok miatt, amik még elöttünk állnak felesleges.

Amúgy így csak a rosszat vonzod be.

2012. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi csak olyan nehezen jött össze a bébi és első is lehet ezért aggodok ennyire ...

a szüleim és anyósomék is mindig biztatnak hogy nem lesz gond de ha valami nem megy akkor hozzájuk mindig fordulhatok segitségért...

2012. ápr. 25. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértelek! Nekünk is nehezen sikerült. Nekem is volt olyan, hogy éjszaka lefőttem az idegtöl, hogy mi lesz. Minden hülyeségen rágódtam. Most meg itt van az én kis legényem aki most 5 hetes és a világon a legtermészetesebb dolog , hogy gondját viselem. Mintha mindig is anya lettem volna. Én is egy parázós tipus vagyok de az anyai ösztönök jönnek. nekem anyum aggódott, hogy , hogy fogom ellátni a kicsit és most azt mondta, hogy nem is gondolta, hogy ilyen könnyen veszem ezt az akadájt. Megjegyzem én sem. De mostmár tök természetes és nagyon jó anyának lenni. Mikor rád mosolyog majd, az enyém már gőgicsél ugy vigyorog. Majd meglátod, nevetni fogsz magadon, hogy egyáltalán aggódtál! Könnyü szülést!

2012. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

kicsit megnyugodtam, habár itthon is mindenki nyugtatagat, de persze amig nem vagyok ott addig parázni is fogok ahogy te is :)


remélem könnyü szülésem lesz, ettöl is félek, minden legyen rendben, könnyü legyen, és persze csak ha gáz van akkor vágdossanak szét, mert a babáért mindent... de remélem természetes uton hozom majd világra:)

kellemes babázást:)

2012. ápr. 25. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok. Figyelj! Én is eldöntöttem, hogy természetes uton akarok szülni! Mindenképpen! Aztán elment a magzatvíz, fájás semmi. 9 óra vajudás után (infuziótol) végül meg kelett császározni. Sírva fakadtam, hogy nem akarom. Nem is volt egy jó élmény. De mikor megmutatták a 4,20 dekás kisfiamat, hálát adtam, hogy nem rendesen akart jönni, mert elég széles volt a feje , az én csípőmhöz képest.Nemhiszem, hogy meg tudtam volna szülni, ha tágultam volna. Meg nekem nagyon pici volta pocakom és nem számitott senki ekkora babára. Volt nagy meglepi.

2012. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fojtatás: Ugyhogy ne agyalj ilyesmiken, majd ahogy a hejzet megkivánja. Sok boldogságot a babához!
2012. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 26. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!