Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi időben éjjelente...

Az utóbbi időben éjjelente azt érzem, hogy ég a talpam és a tenyerem, emiatt alig bírok aludni. Egész éjjel állandóan izzadok. Ez normális? Mitől lehet? 28 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 31hetes vagyok,és főleg éjjelente én is rettentően izzadok.Nem tudom mitől,azelőtt nem voltam izzadós,de mióta terhes vagyok,főleg a félidő óta,annyira izzadós lettem,hogy van hogy éjjel mikor felébredek,tiszta víz rajtam minden tetőtől talpig.Ez eléggé zavar,de nem tudok vele mit csinálni...és gőzöm sincs mitől lehet,de amugy már én is gondolkoztam rajta..:)
2008. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!