Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni rendese...

Miért nem tudok aludni rendesen? Van olyan, hogy állandóan aludnék, azután fordul egyet és napokig nem birok aludni csak forgolódok éjjel? 27 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb a hely odabent. De ez természetes, hogy néha a pici nem hagy aludni, ez azért van, mert ő nem annyira álmos, mint te.
2008. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a problémám. 26 hetes múltam, de már egy hete ugyanez van. nem hiszem, h probléma, inkább kellemetlen. de az előző válaszolónak igaza lehet, mivel a baba olyankor nagyon aktív...:D
2008. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok! Az egyetlen megoldás az, hogy nem vergődöm feleslegesen az ágyban, hanem felkelek, és eszegetek valamit, tévézek, olvasok (akár hajnali 4-kor is!). Kb. 1 óra múlva úgy visszaalszom, mint a pinty! Ezt tudom javasolni Neked is. Az időtől is függhet, illetve attól is, hogy min járatod az agyad. Kellemes babavárást! egy 37 hetes mamika
2008. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!