Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tartalmaz az ingyenes...

Mit tartalmaz az ingyenes felicitas szülésfelkészítő csomag?

Figyelt kérdés
Már szeretnék vásárolni, de a képen cumisüveg, stb. hasznos is van, s nem akarok feleslegesen venni, amit adnak.

2012. ápr. 26. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nem sok értelmes dolog van benne 1 cumi,kb 5 teafilter,1 popsikrém minta.sok-sok szórólap ,meg van ahol beleraknak 2 újságot is.

2012. ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Na igen, inkább csak szóróanyagok vannak benne.
2012. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 26. 07:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nahát én tisztára kiakadtam mikor átvettem a csomagot,mert a kis könyvben amit adtak terhesség elején olyan sok minden volt fényképezve mi minden van benne,azt erre:újság ami természetesen tavalyi,4-5db görcsoldó teafilter a babának,egy cumi ami 2 hónapos korig jó,egy popsikenőcs ami kb kétszeri kenésre elég és egy darab pelenka.. Nem viszik túlzásba.. Remélem amit a kórházban adnak abba több minden lesz.. 34hkm
2012. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még emlékszem a 2008-as csomagra is, amit a kisfiammal való terhességem alatt kaptam. Abban sokkal több minden volt. Volt benne egy - ennél egy számmal nagyobb méretű - MAM-os cumi, meg egy 2 decis Avent-es cumisüveg, amit nagyon jól tudtunk hasznosítani, abban is volt pelenkaminta, de nem 1 db, hanem vagy 5, és Neogranormon popsitörlő, meg még egy csomó más...


Ebben a mostaniban már tényleg szinte csak papír szóróanyag van... Nem tudom, vajon a kismamacsomaggal pótolják-e, de nem tartom valószínűnek... Ez egy "ajándékcsomag gazdasági válság idejére". :(

2012. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs hogy nem tudok válaszolni, de ti hol és mikor kaptátok,vagy kapjátok ezt a csomagot? Mert nálunk nem jár semmi. Még azokat a kis füzeteket sem adja a védőnő. 26hkm
2012. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Menj fel a felicitas.hu-ra. Utólag is lehet szerintem ilyen kiskönyvet kérni.
2012. ápr. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!