Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hány órát alszotok...

Kismamák! Hány órát alszotok kb egy nap? (Éjjel, napközben? )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos csak 6 órát tudok aludni :(

Ennyi jut. Éjfél körül kerülök ágyba, jó esetben 11-kor, és már 6-kor ébresztem a csapatot.

2012. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, hogy napközben 1-2 órát ezt sem mindig. Éjjel az elég kaotikus, mert sokat kelek fel pisilni, meg minden megfordulásnál.

27hkm

2012. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 óra jut!

Ketten vagyunk itthon alányommal,én még csinálom a második diplomám,kaptam engedményeket,hogy mindenből levizsgázhatok áprilisban (május elejére vagyok kiírva)ígyelalszik a lányom,én ülök neki tanulni!Éjfél 1-ig tanulás reggel 7-kor ébresztő!


De nemsokára ennyit sem tudok majd:)Legalábbis egyben!


2 éveskislány (aki nappal nem alszik)és 38 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia! én napközben néha-néha egy órácskát tudok aludni, a lányomtól függ :) na meg hogy mennyi teendő van itthon. éjszaka három felvonásos alvást folytatok, ugyanis ha megébredek, hogy pisilnem kell, utána legalább fél órát fent baglyozok. és reggel pedig 7kor kelés. viszont sosem bánom, megéri minden egyes álmatlan perc a gyerekekért :)

18 hós kislány és 34 hetes pocaklakó anyucija

2012. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még csak 9 hetes múltam és 1. baba, így senki nem zavar éjszaka.

Régebben elég volt 7 óra, mostanában 8-9 órát alszom és mégsem ébredek kipihenten.

Gondolom ez az állapottal együtt jár.

Ráadásul néha délután is elnyom az álom, olyankor kb. fél órát alszom.

2012. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van, hogy napközben semmit, van, hogy 1-2 órát! Éjjel amennyit tudok, bár a baba nő, nem enged, van amikor hajnal 1-kor is fickándozik! És reggel amíg enged, hisz első baba, párommal élek, nem kell még semmi miatt korán kelnem!

30 hkm

2012. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, 3-4 órát éjszaka, egyébként folyton ébren vagyok, mert valami mindig van. Napközben soha nem alszok.
2012. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 8-9 órát alszok, az elején még durvább volt, akkor délután is lefeküdtem ha nagyon nem bírtam. Most már nem tudok aludni délután (igaz, nincs is rá igényem) mert ha alszok utána mindig hányingerem lesz.

24 hkm

2012. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én éjjel kb. 6-7 órát.De az is úgy,hogy minden egyes megfordulásra felébredek, és óránként látogatom a wc-t:-)

Nappal valamikor 1 órácskát tudok aludni.

40 hkm

2012. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van (1,5 és 3 évesek), én 15 hetes kismama. Este fél 9-től reggel 6-ig alszom (közben kétszer kimegyek pisilni, meg néha a gyerekek akarnak valamit, de nem vészes). Hétvégén szoktam aludni napközben is, kb 2 órát, amíg ők is alszanak. Ilyenkor is tudnék aludni, de nem akarok, mert túl sok lenne az alvásból, az sem jó.
2012. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!