Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj mindenkinek, hogy...

Miért baj mindenkinek, hogy mióta kismama vagyok, szeretek napközben egyedül lenni?

Figyelt kérdés
A párom a kivétel, vele szeretek lenni, de mostanában senki máshoz ( pl rokonok) nincs hangulatom és türelmem sem. Szerintetek baj hogy most mellőzném a társaságot?
2012. ápr. 10. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hogy lenne gond? aki nem érti valószínűleg,nem volt kismama :D

és ez valószínű így is marad egy ideig,az agyad most csak az új jövevényre képes koncentrálni :)

2012. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és a rokonaink nagyon furcsállják, pedig nagyon-nagy szükségem van most az egyedüllétre, ne sajnáld kiharcolni, ha önmagadnak, testednek-lelkednek most ez kell. Inkább, mint hogy udvariaskodj, vagy nyűglődj velük. Te, én már eleve attól is parázok, hogy az egész család odaözönlik nekem, ha meglesz a picur, és az istennek nem mennek majd haza, mikor mi már hármasban pihennénk. Na ja, a párom családja különösen ilyen, márpedig én akkor kivágom őket, mint a macskát!! A legfontosabb, most egyszer az életben TE vagy. Azt csináld, ami neked a legjobb, úgyis megérzed.
2012. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, egyedül a párom az akivel szeretek lenni, akivel beszélgetnék... Párom nagyszüleivel élünk, és eléggé idegesít az állandó kérdezősködésük, persze tudom, hogy csak jót akarnak, az ég világon semmi problémám nincsen velük különben, de most nem igénylem a beszélgetést. De szerintem erre nagyban rátesz az is, hogy felújítás alatt áll a szoba a baba miatt, és nem nagyon van magánszféránk sem, már alig várom, hogy elkészüljön, és kicsit el tudjunk különülni, mert így egész nap "kerülgetjük" egymást...


33 hkm

2012. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremék két hétre kitiltottak mindenkit otthonról a pici születése után, mondván, hogy ekkor még nagyon érzékeny az idegen bacikra. Most mondhat ennek ellen bárki is :D?
2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is "magányos farkas" lettem:-) nem igazán érdekel most senki..tökre élvezem egyedül és én is max a párommal szeretem az időmet még tölteni..barátnőim most kicsit hidegre vannak téve:-)
2012. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!