Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, csináltam egy tesztet ami negatív lett. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön kellet volna megjönnie, az előtti héten pedig eléggé fájt a hasam.Tegnap vettem egy tesztet, amit most csináltam meg. ezt elvileg bármelyik napszakban lehet, mindig kimutatja, és 10es,szóval elvileg elég pontos. Negatív lett, semmilyen halvány csík sincs alatta. Szexeltem a barátommal a hónapban, ezért nagyon félek.Elég sokat stesszeltem az utóbbi időben, és picit beteg is voltam, szerintetek?

2012. ápr. 26. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj reggeli elso vizeletbol.és irány a doki.
2012. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
stressz okozhatja a késést vagy felfázás is nekem volt amikor felfáztam és 2 hetet késett miatta. De szerintem ha nem jön meg pár nap múlva csinálj még egy tesztet azután irány a doki
2012. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!