Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexuális étvágy növekedése...

Szexuális étvágy növekedése terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hallottam, itt is többen írtátok már, hogy a terhesség alatt megnövekedett a szexuális étvágyatok. Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nekem pont az ellenkezője történt.

Mióta terhes vagyok egyáltalán nem kívánom a szexet. Annyira lecsökkent a libidóm, hogy eszembe sem jut. Persze ez a páromat nagyon zavarja, mert ugye neki ugyanúgy megvannak az igényei, de én mindig elutasítom. Ráadásul azt mondja, hogy így sokkal kívánatosabb vagyok (gondolom a duzzadó dekoltázs és a kerekebb popsi miatt is), és így még nehezebb neki.

Kíváncsi lennék Kedves Kismamák, hogy volt-e, van-e más is ebben a helyzetben, vagy velem van a baj? Hogyan kezeltétek/kezelitek a helyzetet?


2012. ápr. 27. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az elso honapokban kegyetlen rosszul voltam. Allandoan hánytam. Kinyitottam a hutot és azonnal szaladtam a vécére. Van olyan étel, amit a terhesség alatt megutáltam, ha most is rágondolok, elkezdek émelyegni.

Olyan 5. honap korul kezdett visszatérni a sexuális étvágyam. Elotte eszembe sem jutott ilyen, alig éltem. Minnél nagyobb lett a pocim, annál jobban kívántam a szexet. Legalább napi 1x voltunk a férjemmel (nem volt ellenére). Teherbeesésem elott heti 1x voltunk egyutt, nem volt nagy étvágyam. Szulés után pár honapig még fenn állt ez az állapot, de egyik naprol a másikra elmullott.

Hiányzik ez az idoszak!

Hanyadik honapban vagy?

15 hos kislány anyukája

2012. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsö gyereknél én sem tudtam elképzelni, hogy kinek van kedve terhesen sexelni.


Mikor a másodikkal teherbe estem föleg az elsö trimeszterben iszonyatosan kívántam, többet sexeltünk mint nem terhesen. Aztán közepe felé eléggé elmaradozott. most vége felé megint kezdek beindulni.


nekem mondjuk az elsö szülés után nagyon hamar megjött a kedvem. alig bírtuk ki a 6 hetet. elöször lelkileg fura volt de testileg nagon kívántam.

2012. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most 22 hetes vagyok, de előtte sem voltam valami nagy lepedőakrobata. Heti 2X nekem pont elég volt. De most még a havi kettőt is soknak tartom. Szóval azt mondjátok, hogy majd ezután jöhet még meg az étvágy? Amúgy egyáltalán nem voltam rosszul, nem hánytam, ezért is volt furcsa, hogy mégsem kívánom a szexet.
2012. ápr. 27. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Lehet. De az is megtorténhet, hogy nálad pont az ellenkezojét váltja ki.

2012. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!