Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart az altatas abortus...

Meddig tart az altatas abortusz utan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha végeznek, felkeltenek
2012. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszom a valaszt , akkor tehat nem fogok orakig sludni utana hanem felebresztenek
2012. ápr. 27. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem altatás, csak kábítás, maximum 15 perc a műtét, utána rögtön ébresztenek, de kb. fél órán át még elég kótyagos leszel.
2012. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
általában minden műtét végeztével felébresztik a betegeket
2012. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem kétszer altattak, az első missed ab. műtét, a másik a szülésem után volt. Mindkétszer injekciót kaptam. A missed ab. után felkeltettek, arra emlékszem, hogy visszatoltak és valamit mondott az ápoló, de visszaaludtam. Szülés utáni műtét után csak arra emlékszem, hogy beszúrják a tűt és utána a szobában ébredtem. Nem tudom, hogy meddig tartottak a műtétek. De én is úgy tudom, hogy műtét után felébresztenek, mert abból tudják, hogy nincsen gond.
2012. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem felébresztettek, de simán aludtam tovább.

Nálam valamit elszámolhattak, mert kerek 3 órát aludtam még utána.

2012. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen felébresztenek - addig nem lehet kivinni a műtőből - de azért (ez függ a narkózis típusától) létezik az utóalvás, amikor a paciens visszaalszik még fél-1-2 órára akár... ez altatógáznál ritkább, injekciós altatásnál gyakoribb...
2012. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne csináld! Még meggondolhatod magad! Kérlek!MInden segítséget felkutatok, csak tartsd meg!
2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és 6/8 (15:34)

Az utóalvás nem elkalkulálás, hanem egy lehetséges természetes jelenség. Ahogy az altatás utáni pár órás akár jelentős hangulati, érzelmi labilitás is, amire sajnos elfelejtik felhívni sokszor a paciens és a hozzátartozók figyelmét, pedig hát egyszerű biokémiai oka van, és a jog is figyelembe veszi adott esetben.


(meg a "magzatvédők" építettek egy időben frankó légvárakat a művi abortusz után sírva ébredő nőkről - ami az abban az időben használt rövid hatású barbiturátok - Tiopental, Brietal Sodium - szinte természetes mellékhatása volt, részben a depis hangulat is, részben meg irriálták direktben a szem nyálkahártyáját is)


Egy szó mint száz, az altatásból ébredő paciens indulati, érzelmi, hangulati reakcióit a helyén kell kezelni, magának a paciensnek is, meg a hozzátartozóknak is, nem megsértődni, nem leállni vitázni, nem "szívre venni"...

2012. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd meg! Nem ha egy mód van rá, hanem mindenképp! Nem írok hegyi beszédet, nem sokkoló videót, hanem egy szemléltető videót nézz meg. Semmi vér, csak szöveg és zene.. http://www.youtube.com/watch?v=2HB0TV3-uLE


Tartsd meg! Ha 14 éves vagy és ha 35 akkor is tartsd meg...

2012. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!