Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj? Miért sírok ezen?

Miért fáj? Miért sírok ezen?

Figyelt kérdés

A napokban botrány van az iskolánkban, az egyik lány terhes. Holnap veteti el. Próbáltam nem foglalkozni vele de nem lehet mert mindenki erről beszél. Ez amúgy is eléggé kikészített hogy holnap meghal egy kisbaba.

Aztán anyukám odajött hozzám, hogy látja hogy mennyire fáj,és mielőtt még máshogy derül ki , szeretné ha tudnám hogy neki is volt egy abortusza. Mert mikor én fél éves voltam teherbe esett,és bizonyos okok miatt nem lehetett( nem térek ki ezekre). Miért sírok? miért fájnak ezek? A lányhoz semmi közöm, a "testvéremet" pedig nem is ismertem, 10 perce tudok róla. Miért vág ez ennyire padlóra?

17/L



2012. ápr. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Szerintem ezt nem lehet megmagyarázni, egyszerűen csak így érzel de én megértem mert teljes mértékben abortusz ellenes vagyok. 20 éves vagyok és most várom az első kisbabámat pedig a barátom nem szerette volna megtartani, de kizárt volt hogy lemondjak róla. Viszont sok esetben a lányok/nők kénytelenek lemondani a gyerekükről mert nem tudnák azt biztosítani nekik amit érdemelnek :-(
2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
mert együttérzel...és ahogy nyílik ki előtted egyre jobban a világ és ismered meg a benne rejlő sokszor nem túl vidám dolgokat, megismerkedsz a saját érzelmeiddel is...és mert nő vagy..ösztönösen érzed, hogy egy baba elvesztése fájó..
2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert helyén van a szíved, jó az értékrended, és érzelmes lány/nő vagy. A baj az lenne, hogy nem érintene meg! Akinek ez csak egy zaftos pletyka a suliban, azt csak sajnálni tudom. :(
2012. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
De anuykádnak sose tégy szemrehányát!!! Kérlek!
2012. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sosem fogom ezért bántani anyukámat. El is bújtam sírni. Tisztelem amiért ezt elmondta nekem és nem akarom hogy bűntudata legyen emiatt.
2012. ápr. 23. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert ember vagy.
2012. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. örülök,hogy ilyen szép, rendes értékrended van. Látod, hogy a pici élet is ÉLET!

Az osztálytársad sajnálom, neki ez sebeket fog okozni, és nem használ, hogy megbélyegzik majd (hiszen hányan mennek még a sulitokból is abortuszra titokban, és lehet, hogy nekik épp nagy a szájuk...)

Anyukádat is sajnálom, biztos neki is rosszul esett anno, talán nem is tudta, mit tesz. Biztos fáj neki, hogy fájdalmat okozott most neked. Kérlek, légy vele nagyon megértő, hiszen bízott benned ennyire, hogy ezt is megosztotta veled. És persze majd, ha úgy esik, ne kövesd a példáját. Ha az segít, az így megtudott testvérkédtől meg próbálj meg búcsút venni, pl gyújtasz neki egy mécsest, ha anyukád szeretné, akár vele közösen, elköszöntök tőle, és így akkor mindkettőtökben rendben lehet ez a dolog, nem lesz tüske a kapcsolatotokban.

2012. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!